Розшук авто | Та4ани

Та4ани WANTED - БЕЗКОШТОВНА соціальна програма взаємного пошуку викрадених транспортних засобів.

В середеньому у нашій країні викрадають до 20 автівок за добу (враховуютья лише ті, що викрадені у безпоcередніх власників та про які заявлено до правоохоронних органів).

З початком війни та окупації України, проблема автоугонів з кожним роком наберає все більше обертів. Це пов'язано із тим, що, по-перше, з'явилиcя нові ринки збуту крадених авто: ОРДЛО, Абхазія, РФ, по-друге, зі східних регіонів було переміщено значну кількість кримінальних елементів.

Враховуючи недостатню активність правоохоронців, а також знаменитий вислів: "Спасение утопающих — дело рук самих утопающих", ми запустили дану соціальну програму в межах нашого автомобільного клубу.


Як це працює:

Ви дізнались, що автокрадії заволоділи вашим автомобілем.
Ви викликали копів та написали заяву про викрадення. Молодці! Перший крок для повернення свого авто зроблено! Але, на жаль, цього не достатньо...
Додайте інформацію про своє авто, заповнивши просту форму з ключовою інформацією.
Наш сайт читають тисячі автолюбителів. Ми демонструватимемо оголошення про викрадення вашого авто у найпомітніших місцях нашого сайту. Кожного дня.
Ми попросимо лояльних користувачів нашого сайту звертати увагу на дорогах та залишити інформацію про ваше авто, якщо його буде помічено. Перевіряйте контрольні точки самостійно, або повідомте вашого слідчого.

Розпочату пошукову кампанію


Автомобілі в розшуку за програмою Та4ани Wanted: