або


Вчимося на чужих помилках #138 | Та4ани

Артем Герасимчук / дата додавання: 2016-12-30 Артем Герасимчук

Вчимося на чужих помилках #138


Настала остання п'ятниця 2016 року, однак це не означає, що можна втратити пильність під час водіння як деякі дійові особи в нашій п'ятничної добірці ДТП. Влаштовуємося зручніше і вивчаємо чужі помилки на екрані, щоб не повторювати їх за кермом.

1. Двенашка вирішила проскочити перед автобусом, але водій автобуса був не готовий до такого маневру. Всього-то треба було трохи почекати. Дивитися з 0:50.

2. Не дарма в ПДР зазначено, що знак аварійної зупинки слід встановлювати не ближче 20 метрів (у РФ - 15 метрів, проте в даному випадку і того менше). Дивитися з 0:40.

3. Автор запису їхав по головній і зустрівся з не поступилася дорогою "Шестіркою", але не встигнувши загальмувати вирішив їхати у зупинку з людьми. На щастя, швидкість була невелика і люди на зупинці встигли відстрибнути. Дивитися з 0:20 (обережно, ненормативна лексика)

4. Треба було гальмувати. Втім, на момент появи в кадрі автомобіль зі зустрічки вже настільки впевнено відносило на зустрічну смугу, що був сенс зміщуватися в протилежному напрямку. Дивитися з 0:20.

5. Honda в лівому ряду почала гальмувати занадто пізно. За цим послідував цікавий маневр відходу в крайній правий ряд. Схоже, що все-таки злегка зачепила бампером таксі, але при цьому не мала серйозних наслідків.

6. Навіть звуковий супровід не віщувало нічого доброго. А водій "Пріори", ймовірно, до останнього не вірив, що перед ним на перехресті почнуть рухатися назад. Дивитися з 0:17.

7. Коли в телефоні щось настільки цікаве, що дивитися на дорогу вже не хочеться. Дивитися можна з 0:10, неминучість зустрічі стає очевидною секунди з 35-й.

8. Автор запису виїжджаючи з двору «призупинився щоб впустити вантажної і не створювати аварійної ситуації». Однак у підсумку, аварійна ситуація все ж виникла, коли зліва з'явився позашляховик. ДАІ визнала винним «реєстратора».

9. Ймовірно, назва записи все ж некоректно, оскільки Нексію занесло на дорозі з колією. Водій Daewoo загинув.

10. Перший раз при повороті з другого ряду BMW пощастило. Вдруге маневр завершився очікуваним у такій ситуації зіткненням. Дивитися з 0:15.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 490
Перегляньте також:

Найшвидший дизельний автомобіль: розгін до сотні і вище (ВІДЕО)
Автопілот Tesla навчився прогнозувати аварії (відео)
Наочно: що буде, якщо замість коліс поставити лижі (ВІДЕО)
Це треба бачити: екстремальний заїзд в термінал аеропорту (відео)
На що здатний потужний пікап на снігу в умілих руках (ВІДЕО)
Неправильна парковка: якою може бути помста (ВІДЕО)
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!