або


Забутий і покинутий. Ексклюзивний Porsche, який простояв 42 роки</a></h1> | Та4ани

Марина Гончарук / дата додавання: 2016-12-30 Марина Гончарук

Забутий і покинутий. Ексклюзивний Porsche, який простояв 42 роки


У США на аукціон Gooding & Company виставлений незвичайний Porsche 356 Speedster 1958 року. Ні, це не чергове занедбане скарб в гаражі – про це Порше 356 всі добре знали, але у власників просто не доходили руки відреставрувати його.

Взагалі Porsche 356 Speedster – дуже рідкісна і ексклюзивна модель, випущено всього 1170 машин. А в Штатах продають ще і варіант з більш потужним 1,6-літровим мотором на 75 л. с. Це може і трохи, але авто важить всього 800 кг.

Зі своїх 58 років кабріолет Porsche простояв 42 роки в гаражі! Спочатку його замовив у Німеччині житель Лос-Анджелеса. Купив ексклюзивний спорткар Porsche 356 Speedster, поїздив трохи на ньому і... поставив його в гараж на 10 років без всякого обслуговування.

Потім рідкісний Порше знайшов нового власника, який також майже не їздив на ньому, а протримав у заперти ще 25 років без найменшої надії на ремонт. Нарешті на початку нового тисячоліття кабріолет Porsche 356 купив третій американець. Він сподівався зайнятися реставрацією рідкісної моделі, але так і не зміг її почати.


Може рідкісний Porsche 356 Speedster нарешті знайде люблячого господаря, який відреставрує його і про нього дбати? Стартова ціна Порше – $200 тис.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

Переглядів: 629
Перегляньте також:

У гаражі виявили покинутий більше 30 років тому культовий BMW M1
До сліз: раритетний автомобіль вщент згорів через феєрверк
Якою могла б бути Славута
Невідомий універсал Aston Martin Lagonda
Porsche 959: можливо найкращий суперкар
Colani Ferrari Testa d'Oro
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!