або


Автопілот Tesla навчився прогнозувати аварії (відео) | Та4ани

Анастасія Зайцева / дата додавання: 2016-12-28 Анастасія Зайцева

Автопілот Tesla навчився прогнозувати аварії (відео)


Остання версія системи напівавтономного водіння Tesla здатна передбачати небезпечні ситуації на дорозі незадовго до того, як вони виникнуть. Один з таких випадків стався на шосе в Нідерландах. Трапилося зафіксував реєстратор в електромобілі.

У ролику Tesla Model S їде зі швидкістю близько 110 км/год по шосе А2 неподалік від Ейндховена в Нідерландах. «Автопілот» подав звуковий сигнал і задіяв гальма за секунду до того, як автомобілі попереду зіткнулися. За словами автора запису, ніхто не очікував такого розвитку подій. На щастя, учасники ДТП відбулися легкими травмами.

За інформацією Eleсtrek, на «Теслі» в ролику встановлено програмне забезпечення автопілота версії 8.0, яке було випущено в вересні цього року. Одна з особливостей системи полягає в новому алгоритмі обробки інформації від камери і радарів електромобіля. Електроніка в певних умовах «дивиться» через один автомобіль і відповідним чином реагує на ситуацію.

У жовтні цього року Tesla Motors почала оснащувати електромобілі Model S і Model X обладнанням, яке згодом дозволить розкрити всі функції автопілота. Така система складається з восьми камер, які забезпечують огляд в 360 градусів на відстань до 250 метрів, а також 12 ультразвукових датчиків і фронтального радара. Розробники стверджують, що електроніка здатна розпізнати об'єкти навколо машини в дощ, туман, в умовах запиленості і навіть коли спереду обмежена оглядовість іншим транспортним засобом.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 535
Перегляньте також:

Вчимося на чужих помилках #138
Найшвидший дизельний автомобіль: розгін до сотні і вище (ВІДЕО)
Наочно: що буде, якщо замість коліс поставити лижі (ВІДЕО)
Це треба бачити: екстремальний заїзд в термінал аеропорту (відео)
На що здатний потужний пікап на снігу в умілих руках (ВІДЕО)
Неправильна парковка: якою може бути помста (ВІДЕО)
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!