STOP RUSSIAN AGRESION


4 помилки при використанні фум-стрічки, які допускають навіть майстри | Та4ани

Марина Піддубна / 2022-07-07 Марина Піддубна

4 помилки при використанні фум-стрічки, які допускають навіть майстри


Нещодавно минули ті часи, коли домашні майстри та сантехніки намотували на труби старий-добрий льон! Сьогодні замість нього майже завжди використовується фум-стрічка. Здавалося б, що може бути простішим, ніж зробити кілька мотків ізоляції? Однак насправді все не так легко і очевидно. Навіть досвідчені майстри припускаються помилок у використанні фум-стрічки. Серед найбільш типових можна назвати такі чотири.

1. Недостатньо щільне намотування Намотувати треба з розумом.

Мабуть, найрідкісніша помилка серед найпоширеніших. Найчастіше допускається вона не через незнання, а через неуважність. В ідеальному варіанті фум-стрічка має бути намотана міцно, повинна щільно прилягати до різьблення. Важливо памятати, що фум-стрічка – це дуже щільний матеріал, а тому не треба боятися додати до нього порцію зусиль. Тільки при щільному намотуванні стрічка виконуватиме свої функції щодо забезпечення герметичності зєднання.

2. Недобрав чи перебрав Стрічка може бути зайвою.

Фум-стрічка вона не олія в каші. Її цілком може бути або дуже багато, або занадто мало. В обох випадках страждатиме герметичність зєднання. Найчастіше по-справжньому правильна кількість витків визначається дослідним шляхом. Також не варто при роботі забувати і про те, що намотувати фум-стрічку треба на суху і добре очищену поверхню. Якщо труба буде брудною, то стрічка швидше за все просто зморщиться і не виконуватиме своїх функцій.

3. Використання фум-стрічки в пральній машині У пральній машині краще не використовувати.

Деякі господарі вирішують, що використання фум-стрічки у шлангу пральної машини – це гарна ідея. Насправді це просто жахлива ідея! Робити так категорично заборонено. Якщо намотати стрічку на різьблення шланга подачі води, то перемогти протікання, яке зявилася, дійсно вийде. Однак це значно прискорить знос шланга і навіть може стати причиною його подальшого розриву.

4. Використовувати фум-стрічку на будь-якому різьбленні Потрібна не скрізь.

Може здатися, що фум-стрічка підходить взагалі для будь-якого різьблення. У тому числі не лише у сантехніці. Насправді, це не так. Більше того, навіть у сантехніці фум-стрічку застосовувати можна далеко не завжди. Деякі зєднання мають «рідну» ізоляцію і не потребують ущільнювача. Використання фум-стрічки не за призначенням щонайменше загрожує нещільним зєднанням. При цьому шматки стрічки згодом можуть потрапити в трубу та засмітити її.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати про 5 помилок при роботі з болгаркою, які можуть коштувати пальців і не тільки


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автострайк"

Переглядів: 318
Перегляньте також:

Linux Хостинг от HostPro
Нове
Українські військові посадили рідкісний російський БПЛА «Орлан-30», він вміє підсвічувати цілі та літати до 300 км.
Нове
Польща одночасно випускатиме південнокорейські самохідні артилерійські установки K9 Thunder і AHS Krab
Нове
ЗСУ отримають 50 квадрокоптерів DJI Mavic 2 Enterprise Advanced з 48-МП камерою, динаміком, прожектором, тепловізором та DJI Smart Controller Enterprise
Нове
На фронті помічено колону танків T-72M1 і T-72M1R, які прибули в Україну з Польщі.
Нове
На українських дорогах помічено найприбутковіший асенізатор
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!