STOP RUSSIAN AGRESION


6 випадків, коли WD-40 швидше зашкодить, ніж принесе користь | Та4ани

Ждан Ніколюк / 2022-05-19 Ждан Ніколюк

6 випадків, коли WD-40 швидше зашкодить, ніж принесе користь


Аерозольне мастило WD-40 було винайдено ще 1953 року американським хіміком Норманом Ларсеном. З тих пір засіб набув величезної популярності не тільки серед автомобілістів. Сьогодні вже складно сказати, для чого WD-40 не намагаються використовувати… Іноді складається враження, що аерозольне мастило існувало в I столітті нашої ери у Святій землі, то ним би користувався сам Ісус для якихось своїх потреб. І все ж таки в деяких випадках WD відверто шкідливе.

1. Спроби чорніння шин Краще не треба.

Деякі автомобілісти всерйоз вважають, що засобом WD-40 можна чорнити шини. При першому використанні враження справді може скластися таке, що засіб непогано підходить для такого завдання. Однак, насправді WD-40 дуже негативно впливає на будь-яку гуму і поступово руйнує її. Крім того, попадання аерозольного мастила на гальмівні колодки загрожує проблемами з гальмуванням.

2. Змивач фарби, клею, бруду Не найкращий спосіб застосування.

Популярне аерозольне мастило дійсно можна використовуватися як змивач фарби, проте багато хто забуває про те, що відбувається це за рахунок агресивного впливу… Суть у тому, що якщо WD-40 потрапляє на ЛКП автомобіля, то вона руйнує і його. Тому дуже важливо швидко видаляти залишки мастила за допомогою автошампуню. Також при використанні WD-40 для видалення зайвого клею або бруду слід памятати про дві речі. По-перше, мастило при тривалому впливі послаблює будь-який клей. По-друге, мастило, що залишилося на поверхні, саме може стати місцем налипання пилу.

3. Засіб від скрипу Краще застосовувати інші мастила.

Аерозоль часто використовують для боротьби зі скрипом. Проблема лише в тому, що якщо боротися з дратівливими звуками за допомогою WD-40, то потрібно бути готовим до їхнього швидкого повернення вже через 1-2 тижні. Якщо хочеться перемогти скрип по-справжньому і надовго, то рекомендується використовувати строго солідол, літол або силіконове мастило.

4. Засіб від окислення Ведеiка тільки нашкодить.

Аерозоль також широко відомий у народі як засіб від окислення. Наприклад, від окислення металевих клем акумулятора та багатьох інших контактів, перемикачів та розємів. Ось тільки господарі забувають, що WD-40 досить паршиво проводить електрику. Крім того, після висихання мастило само залишає характерний наліт, який швидко стає місцем скупчення нового пилу та бруду.

5. Засіб для розморожування Надалі можуть бути проблеми.

З моменту появи мастила на ринку, автомобілісти почали використовувати його для розморожування свердловин замерзлих дверних замків. Робити так, звичайно, можна, але важливо враховувати, що в перспективі таке застосування WD-40 може призвести до серйозних проблем та необхідності повторного змащення замка. Вся справа в тому, що агресивний WD буквально виїдає це саме мастило при контакті з нею.

6. Перетворювач іржі Деякі використовують від іржі.

Нерідко WD-40 використовують як перетворювач іржі, у тому числі для відкручування «закислих» металовиробів. Завдяки можливості проникати навіть у важкодоступні місця, а також своєму агресивному складу, аерозольне мастило справді непогано справляється з корозією. Однак тут важливо памятати, що через знежирення деталі стануть ще більш уразливими для корозії в майбутньому. Тому після застосування мастила було б не зайвим відразу ж застосувати склад для захисту від іржі.

Хочеться дізнатися ще більше цікавого? Як щодо того, щоб прочитати чому популярне мастило «WD» одержало індекс 40, а не 50, 60 або 120


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автострайк"

Переглядів: 549
Перегляньте також:

Linux Хостинг от HostPro
Нове
Bi-Led лінзи для авто: порівняльний тест Koito Original і Aozoom AMS (відео)
Нове
Шведський автовиробник Volvo вирішив не покидати рф
Нове
Бюджетний Логан перетворили на екстремальний спорткар (фото)
Нове
Українські військові показали рідкісний БТР-4 quotБуцефалquot вартістю до $1 600 000
Нове
4 помилки при використанні фум-стрічки, які допускають навіть майстри
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!