Linux ’остинг от HostPro


Hyundai отримав добро на покупку заводу GM в Шушарах | Та4ани

Михайло Петровський / 2020-08-05 Михайло Петровський

Hyundai отримав добро на покупку заводу GM в Шушарах


Компанія «Хенде Мотор Мануфактурінг Рус» придбає 94,83% основних виробничих засобів заводу «Дженерал Моторз Авто» селищі Шушари під Санкт-Петербургом, повідомляє ТАСС. Федеральна антимонопольна служба Росії задовольнила клопотання Hyundai, оскільки угода «не призведе до обмеження конкуренції». Цікаво, що в січні 2019-го ФАС точно так само схвалила заявку білоруського «Юнисона», проте історія закінчилася нічим.

Основний російський завод Hyundai теж знаходиться в околицях Петербурга. Він здатний збирати по повному циклу до 200 000 автомобілів у рік. Двохмільйонний машина випущена в лютому. На фото: 18 оновлених Солярисов, які ХММР в квітні передав місту для боротьби з епідемією.

Потужність майданчика Шушарах — 100 000 машин у рік. Очікується, що туди будуть перекинуті деякі моделі Hyundai і KIA з калінінградського «Автотора», але про переїзд нової Сонати і Дженезиса G70 мова не йде. По чутками, другий завод може бути цілком відданий під виробництво кросоверів, таких як «четвертий» Tucson. Між тим основна майданчик у першому півріччі скоротила випуск з 115 000 до 88 000 одиниць, що зумовлено складною епідеміологічною і економічною ситуацією».
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "ДРАЙВ"

Переглядів: 350
Перегляньте також:

Нове
Пятая серия BMW получила импульс в бюро AC Schnitzer
Нове
В компании Ford серьёзно отнеслись к кроссоверу Puma ST
Нове
Hyundai i30 N Performance стал мощнее и получил «робот»
Нове
Мощные гибриды Peugeot 508 PSE встали на конвейер
Нове
Концепт Lynk & Co Zero представил архитектуру Geely SEA
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!