Rolls-Royce Wraith Kryptos спантеличить власника шифровкою | Та4ани

Михайло Петровський / 2020-07-08 Михайло Петровський

Rolls-Royce Wraith Kryptos спантеличить власника шифровкою


Двухдверка Rolls-Royce Wraith зразка 2013 року намагається залучити покупців такими спецверсиями, як Black Badge і Luminary. Нове видання Kryptos Collection, що складається з 50 автомобілів, виявилося цікавіше попередніх, тому що дизайнер Катрін Леманн захоплюється криптографією. У кожному купе вона залишила зашифрований код, для розгадки якого власникові потрібно здійснити «подорож, повне відкриттів і інтриг».

«Назва Kryptos має давньогрецькі корені і означає щось невидиме, приховане і закодоване, навіть міфічна, — пояснює Леманн. — Я завжди була зачарована передачею повідомлень з допомогою символів, піктограм і шифрів, які зрозумілі лише небагатьом обраним. Пошук ключа необхідний для повного усвідомлення значення предмета. У іншому випадку можна розглядати його просто як твір мистецтва».

Щоб увійти в «лабіринт складних шифрів», треба для початку вивчити підґрунтя статуетки «дух екстазу» на капоті, а потім вдивлятися в деталі. Секретний код знають тільки дизайнер Леманн і бос Торстен Мюллер-Отвос, в чиєму сейфі лежить запечатаний конверт з «розгадкою».

Салон обшитий шкірою відтінку Selby Grey або Anthracite з акцентами Kryptos Green. Елементи шифру зустрічаються на підголівниках і стелі, а навколишнє підсвічування допоможе створити атмосферу таємничості. Для «злому коду» знадобиться фірмове мобільний додаток Whispers. У загалом, вийшла клієнтська гра в дусі кінофільму «Код да Вінчі» (2006), але чомусь з антуражем «Матриці» (1999). Нагадаємо, бітурбомотор V12 6.6 (632 л. с., 800 Н•м) з восьмиступінчастим «автоматом» ZF розганяє Wraith до сотні за 4,6 с.
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "ДРАЙВ"

Переглядів: 130
Перегляньте також:

Нове
Британці представили карколомний суперкар з пропелером ззаду
Нове
Найпопулярніші б/у авто в Україні за липень
Нове
Hyundai отримав добро на покупку заводу GM в Шушарах
Нове
В Україну привезуть дуже крутий биток з США
Нове
Культовий японський авто 2000-х продають за ціною Логана
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!