Linux ’остинг от HostPro


Завод, що випускає Volkswagen Passat, перепрофілюють під електромобілі | Та4ани

Фелікс Захаров / 2020-07-07 Фелікс Захаров

Завод, що випускає Volkswagen Passat, перепрофілюють під електромобілі


Volkswagen приступив до переобладнання заводу в Емдені під виробництво електрокарів.

Завод Volkswagen в Емдені стане першим підприємством в Нижній Саксонії з багатосерійного виробництва електрокарів. З 2022 року тут почнеться серійне виробництво електричного кросовера ID.4, а пізніше і інших електричних моделей марки. Паралельно, протягом ще декількох років, в цехах підприємства продовжиться збірка Volkswagen Passat і Arteon. Проектна потужність заводу складе до 300 000 електромобілів у рік.

У процесі перетворення заводу у виробництво електромобілів буде побудований новий складальний цех площею майже 50 000 кв. метрів. Також планують на 23 000 кв. метрів розширити кузовний і штампувальний цехи, модернізувати фарбувальний цех і побудувати новий «двоколірний зал» площею 6000 кв. метрів для фарбування дахів автомобілів в чорний колір. Крім того, планується будівництво нового стелажа з високими відсіками та автоматизованого складу дрібних деталей. Очікується, що будівництво буде завершено до літа 2021 року.

Компанія вже приступила до підготовки співробітників заводу до нового «електричному» етапу. До моменту запуску виробництва вони пройдуть понад 60 днів навчання, включаючи індивідуальне навчання на виробничій лінії. Протягом наступних декількох років програму перепідготовки пройдуть всі працівники заводу.

До 2025 року Volkswagen має намір випустити понад 20 повністю електричних моделей і скоротити викиди вуглекислого газу модельній лінійці на третину, а до 2050 року домогтися нейтрального вуглецевого балансу. Для досягнення цієї мети компанія до 2024 року інвестує в електронну мобільність і переобладнання підприємств близько 11 млрд. євро. У Німеччині електромобілі Volkswagen Group будуть виробляти на заводах в Цвіккау, Емден, Ганновері, Цуффенхаузене та Дрездені. А також на заводах в Млада-Болеславі (Чехія), Чаттануга (США), Фошане і Антинге (Китай).

Джерело: Volkswagen


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 137
Перегляньте також:

Нове
Британці представили карколомний суперкар з пропелером ззаду
Нове
Найпопулярніші б/у авто в Україні за липень
Нове
Hyundai отримав добро на покупку заводу GM в Шушарах
Нове
В Україну привезуть дуже крутий биток з США
Нове
Культовий японський авто 2000-х продають за ціною Логана
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!