Linux ’остинг от HostPro


Бренд Exeed для Росії перейменовано в CheryExeed | Та4ани

Михайло Петровський / 2020-05-26 Михайло Петровський

Бренд Exeed для Росії перейменовано в CheryExeed


Назва марки Exeed, яку Chery створила 2017 році, не хоче приживатися за межами Китаю. У США бренд перейменовано в Vantas, а на російському ринку — у CheryExeed («ЧериЭксид»). Реєстрація товарного знака завершена, тоді як автомобілі доведеться почекати: кросовер CheryExeed TXL надійде у продаж відразу після зняття коронавирусных обмежень (орієнтовно з липня по вересень).

У сертифікаті назва з чотирма «E» прописано виключно великими літерами. Про виконанні з малими, здається, ніхто не замислювався, як і про прізвисько Чериксид, від якого нікуди не дітися.

Chery повідомляє, що слово «chery» з китайської перекладається як «особливе благословення». Англійське «exceed», від якого відбувається Exeed, має багато значень, але тут тлумачиться як «перевищувати», «перевершувати». Переклад злиття слів не запропонований, зате вказані основні цінності бренду CheryExeed: інтелектуальність, вишуканість і енергія.

У себе на батьківщині Чериэксиды TX і TXL — одна модель, і зірок з неба вона не вистачає. З квітня по грудень 2019 року продано 15 994 машини. За місяць розходилося більше двох тисяч одиниць. У 2020-му попит знизився вдвічі: березень — 877 одиниць, квітень — 951 штука. Ціни починаються з 135 900 юанів (1,36 млн рублів).
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "ДРАЙВ"

Переглядів: 163
Перегляньте також:

Нове
Седан і хетчбек Chevrolet Sonic відправлені у відставку
Нове
Українські депутати активно купують елітні авто за смішні гроші
Нове
В Україні продають рідкісний броньований Mercedes за ціною нового Кашкая
Нове
Культовий спорткар 60-х перетворили в стильний електромобіль
Нове
Розсекречений новітній суперкар Lamborghini за $4 мільйони
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!