Ательє Hennessey першим розігнало Corvette C8 до 330 км/год | Та4ани

Михайло Петровський / 2020-05-22 Михайло Петровський

Ательє Hennessey першим розігнало Corvette C8 до 330 км/год


У ательє Hennessey Performance в портфоліо є чимало доопрацьованих швидких автомобілів. Машини проекту Venom залишимо за дужками як самостійні моделі. А от у 2013 році 700-сильний Corvette С7 від Hennessey розігнався до 322,8 км/ч. Потім у рамках сьомого покоління техасці побудували ZR1, який зумів подолати рубіж у 370 км/ч. Тепер вся увага тюнерів прикута до среднемоторному Корвету, для якого все ще не готова повноцінна програма модернізації. Але робота йде про що свідчить невеликий швидкісний рекорд. Американці розігнали новий Corvette до 330,1 км/ч. Такої швидкої модель восьмого покоління ще не було.

Розганяли до 330 км/год Corvette C8 на тестовому треку випробувального полігону Continental Tire Proving Grounds в окрузі Ювалде штату Техас. Максимальна швидкість була досягнута на 13-кілометровому овалі.

При цьому тюнінг-кіт до болю банальний. На автомобілі встановлена полегшена випускна система з нержавіючої сталі, яка важить на 5,4 кг легше заводський. Це додало атмосферного 502-сильного V8 6.2 LT2 ще 20 л. с. Плюс тюнери інсталювали систему закису азоту, яка підняла потужність до 650 сил. А адже в стінах ательє готується програма HPE1200 Twin Turbo. Нам обіцяють пару турбокомпресорів, ковані поршні і шатуни, а також оригінальний софт. І такий Corvette C8 зможе похвалитися вже 1216 л. с., що обіцяє максимальну швидкість під 400 км/год
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "ДРАЙВ"

Переглядів: 48
Перегляньте також:

Нове
Велосипед проти суперкара Lamborghini – незвичайна гонка в Києві
Нове
На вулиці Рейтарській обмежать рух транспорту
Нове
На вулиці Золотоворітській обмежать рух
Нове
На Кловському узвозі 23 і 24 травня обмежать рух
Нове
На вулиці Олеся Гончара обмежать рух
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!