McLaren 600LT Spider перефарбований у версії Segestria Florentina | Та4ани

Михайло Петровський / 2020-05-21 Михайло Петровський

McLaren 600LT Spider перефарбований у версії Segestria Florentina


Тираж родстера McLaren 600LT Spider, як і однойменного купе, обмежений на неназваною позначці. Квота для ринку Північної Америки практично вичерпана — залишилося лише 12 суперкарів. Підрозділ McLaren Special Operations, вже випустив версію Spider by MSO придумало для останньої дюжини Спайдеров нове видання Segestria Florentina, «натхненний отруйним паукообразным».

Погрібний павук (Segestria Florentina), будучи чорним, має хелицеры (щелепи) з зеленуватим відливом. Вид вважається найбільшим сегестриидом: самці досягають 15 мм, самки — 22. Павук полює на комах, кусаючи їх в голову і впорскуючи отруту, що включає два нейротоксин і один інсектицид.

Двухдверка раніше взута в шини Pirelli P Zero Trofeo R (225/35 R19 спереду, 285/35 R20 ззаду) і хвалиться чорними кованими дисками з десятьма спицями, крізь які проглядають зелені гальмівні супорти MSO Bespoke Napier Green.

Гоночні ковші з вуглеволокна приніс пакет MSO Clubsport. Крісла разом з передньою панеллю і дверними картами обшиті алькантарою з прострочуванням. Підголівники прикрашені унікальною вишивкою, на кермі позначена «12-сервіс» відмітка. Аудіосистема Bowers & Wilkins забезпечена 12 динаміками.

Посвята павука в MSO вважають «прикладом далекоглядного творчого підходу», адже «вражаюча схема дизайну» відповідає запиту багатьох власників Макларенів на персоналізацію своїх автомобілів. По технічній частині новин немає. Двигун V8 3.8 Twin Turbo (600 л. с., 620 Н•м) з семиступінчастим «роботом» SSG розганяють родстер до сотні за 2,9 с. Максималка — 324 км/ч. Ціна «павука-павука» становить $275 500 (19,53 млн рублів), тоді як стандартний McLaren 600LT Spider «починається» з $256 500 (18,1 млн).
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "ДРАЙВ"

Переглядів: 71
Перегляньте також:

Нове
Велосипед проти суперкара Lamborghini – незвичайна гонка в Києві
Нове
На вулиці Рейтарській обмежать рух транспорту
Нове
На вулиці Золотоворітській обмежать рух
Нове
На Кловському узвозі 23 і 24 травня обмежать рух
Нове
На вулиці Олеся Гончара обмежать рух
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!