Linux ’остинг от HostPro


Peugeot е-Expert: электрофургон наступного покоління | Та4ани

Сергій Толочко / 2020-05-18 Сергій Толочко

Peugeot е-Expert: электрофургон наступного покоління


Peugeot розширює лінійку фургона Expert нового покоління за рахунок повністю електричної модифікації.

Електричний Peugeot Expert побудований на модульній платформі ЕМР2 групи PSA. Як і його побратим Citroen е-Jumpy, е-Expert доступний в трьох варіантах довжини кузова і з двома акумуляторами (50 або 75 кВт•год). Корисний обсяг і вантажопідйомність ідентичні версіями з ДВЗ (до 1 275 кг). Маса буксируваного причепа - до 1 000 кг

Peugeot е-Expert оснащений одним електромотором з віддачею 100 кВт (136 к. с.) і 260 Нм крутного моменту. Максимальна тяга доступна з першого обороту. Максимальна швидкість - 130 км/год, Час прискорення 0-100 км/год - 13.1 с, 80-120 км/год - 12.1 с. Перші 1000 метрів зі старту е-Expert проходить за 35.8 с. На вибір запропоновано два варіанти батареї - 50 кВт•год і 75 кВт•год. Акумулятор більшої ємності забезпечує запас ходу до 330 км по циклу WLTP.

Їздова електроніка працює в трьох режимах: Eco, Normal і Power. Перемикаються режими спеціальним селектором в салоні. У режимі Eco, призначеному для максимальної дальності ходу, віддача електромотора знижується до 60 кВт (82 к. с.) і 190 Нм. Режим Normal призначений для щоденних поїздок. При його активації віддача мотора становить 80 кВт (109 к. с.) і 210 Нм. Пікова віддача - 100 кВт (136 к. с.) і 260 Нм - доступна в режимі Power, призначеному для їзди з максимальним завантаженням. Також передбачено два варіанти інтенсивності рекуперації: помірна і інтенсивна.

Зовні електричний Expert відрізняється двоколірним логотипом (змінює колір залежно від кута зору), наявністю зарядного лючка на передньому лівому крилі, особливої накладної на радіаторну решітку і шильдиком «e-Expert» на задній частині кузова. У салоні з відмінностей - оригінальна приладова панель і повністю перероблена центральна консоль з перемикачем «e-Toggle» і селектором виборів режиму їзди, а також верхні відсіки для зберігання речей і кнопка активації паркувального гальма. Мультимедійна система отримала оригінальну графіку: дані про витрату/рекуперації енергії, стан акумулятора, навігація TomTom 3D Traffic з точками зарядки відображається на дисплеї.

Джерело: Peugeot


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 90
Перегляньте також:

Нове
Велосипед проти суперкара Lamborghini – незвичайна гонка в Києві
Нове
На вулиці Рейтарській обмежать рух транспорту
Нове
На вулиці Золотоворітській обмежать рух
Нове
На Кловському узвозі 23 і 24 травня обмежать рух
Нове
На вулиці Олеся Гончара обмежать рух
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!