Франкфуртський автосалон стане Мюнхенським | Та4ани

Сергій Толочко / 2020-03-04 Сергій Толочко

Франкфуртський автосалон стане Мюнхенським


Організатори Франкфуртського автосалону (IAA, Internationale Automobil-Ausstellung) визначилися з місцем проведення наступного шоу. У 2021 році виставку прийме столиця Баварії – Мюнхен.

Німецька асоціація автомобільної промисловості (Verband der Automobilindustrie, VDA) оголосила результати конкурсного відбору на право прийняти IAA. Нової «столицею» тепер вже колишнього Франкфуртського автосалону став Мюнхен. На думку ради директорів VDA, у міста для цього є привабливі місця проведення заходів, відмінна транспортна інфраструктура і організаційний досвід. Крім того, адміністрація Мюнхена готова перетворити центральну частину міста в продовження павільйонів автосалону, де будуть демонструватися нові концепти і технології.

Столиця Баварії вважається провідним центром інновацій у Німеччині. Адміністрація міста вже кілька років займається розвитком «розумного міста», приділяючи особливу увагу рішень в області сталої мобільності. Розвиток міської мобільності стане новим напрямком оновленого IAA. В VDA вважають, що IAA повинен перестати бути «просто автосалоном». Це дозволить компаніям демонструвати різні рішення в області мобільності, а також залучити нових учасників.

Дати проведення автосалону в Мюнхені поки не названі. За право прийняти IAA баваркой столиці довелося битися з Берліном і Гамбургом, хоча спочатку на конкурс подалися сім німецьких міст, включаючи Франкфурт-на-Майні. Претенденти повинні були запропонувати креативні ідеї щодо проведення виставки 2021 року.

Джерело: Verband der Automobilindustrie


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 474
Перегляньте також:

В Україні продають раритетний позашляховик зі славною історією
Вантажний КамАЗ перетворили на розкішний автодім з сауною та каміном
На занедбаному складі виявили три сотні рідкісних суперкарів (відео)
В Україні дозволили автосалонам працювати в карантин
Седан Audi A8 стане гібридом
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!