Бренд Holden відходить в історію | Та4ани

Артем Герасимчук / 2020-02-17 Артем Герасимчук

Бренд Holden відходить в історію


Концерн General Motors оголосив про припинення існування марки Holden, орієнтованої на ринки Австралії і Нової Зеландії.

Компанія Holden випускала автомобілі в Австралії з 1948 року, але General Motors прийняло рішення згорнути австралійське виробництво. Останній автомобіль - седан Holden Commodore у версії SSV Redline - зійшов з конвеєра GM Holden в містечку Елізабет в Південній Австралії 20 жовтня 2017 року.

Зараз концерн оголосив про закриття науково-дослідного центру в Мельбурні і знаменитого випробувального полігону Lang Lang. Таким чином, марка Holden повністю завершує своє існування. Без роботи залишаться близько 600 співробітників, а решта приблизно 200 чоловік ще протягом 10 років будуть забезпечувати післяпродажне обслуговування в Австралії та Новій Зеландії.

За попередньою інформацією, General Motors планує створити новий підрозділ під назвою General Motors Specialty Vehicles (GMSV), яке буде продавати на місцевому ринку окремі американські моделі. Їх переобладнанням для відповідності місцевому ринку займеться компанія, раніше відома як Holden Special Vehicles. Імовірно, в числі імпортованих виявляться доступні в даний час Chevrolet Camaro SS, Chevrolet Camaro ZL1, Chevrolet Silverado 2500 і майбутній Chevrolet Silverado 1500. Також австралійцям можуть запропонувати новий Cadillac Escalade.

Джерело: Car Advice


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 109
Перегляньте також:

В Україні продають раритетний позашляховик зі славною історією
Вантажний КамАЗ перетворили на розкішний автодім з сауною та каміном
На занедбаному складі виявили три сотні рідкісних суперкарів (відео)
В Україні дозволили автосалонам працювати в карантин
Седан Audi A8 стане гібридом
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!