Hosting Ukraine


Верховна Рада ввела новий податок на продаж транспортних засобів | Та4ани

Ірина Пилипчук / 2020-01-17 Ірина Пилипчук

Верховна Рада ввела новий податок на продаж транспортних засобів


Закон про введення податку від продажу третього і наступних ТЗ протягом року прийнятий і найближчим часом буде підписаний президентом.

Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроект №1210 від 30.08.2019 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних невідповідностей у податковому законодавстві», яким передбачає введення податку від продажу кожного третього і наступних автомобілів, проданих протягом одного року, до 18% відсотків від вартості.

Наразі документ готується на підпис голови Верховної Ради, після чого буде переданий на підписання президенту. Сумнівів у тому, що президент його підпише, немає, оскільки у вересні минулого року він був визначений ним як невідкладний. Після вступу закону в силу ситуація, зокрема, на вторинному ринку зміниться: вимушені матеріальні витрати «перекупки» і «гонщики» перекладуть на плечі покупців.

Так, як і в діючих на даний момент нормах, у новому законі податок за продаж першого транспортного засобу (автомобілів всіх типів, мопедів, автобусів, самохідних машин, тракторів і причепів) протягом року не передбачено, а за другого становить 5% від оціночної вартості. При продажу фізичною особою третього і кожного наступного транспортного засобу протягом звітного року податок складе 18% від оціночної вартості ТЗ.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 748
Перегляньте також:

Нове
Самі заряджені кросовери порівняли в драгрейсинге (відео)
Нове
Легендарний суперкар Ferrari майже 20 років стоїть під відкритим небом
Нове
Новий Porsche 911 навмисне пошкодили заради мистецтва
Нове
В обласному центрі помітили лімітований суперкар McLaren
Нове
В Україні зняли новий BMW X5 M 2020
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!