Китайці націлилися на Aston Martin | Та4ани

Марина Гончарук / 2020-01-13 Марина Гончарук

Китайці націлилися на Aston Martin


Geely планує придбати акції британської люксової марки Aston Martin.

Китайський холдинг Geely Automobile веде переговори з керівництвом Aston Martin і інвесторами про придбання частки в компанії. Про це повідомив Reuters.

За інсайдерською інформацією, на даний момент китайська група проводить комплексну юридичну перевірку 107-річної британської марки. Купівля китайцями частки в компанії дозволить Aston Martin поліпшити фінансову ситуацію, після збиткового третього кварталу і не вельми успішного 2019 року в цілому. Як повідомляється, в 2019 році прибуток компанії буде майже в два рази менше, ніж у попередньому.

Купуючи Aston Martin, Geely розраховує запозичити технології і розробки люксового автовиробника для автомобілів бренду Lotus. Також китайський холдинг володіє Volvo, Lynk&Co і Proton. До того ж в лютому 2018 року Geely Automobile стала найбільшим акціонером Daimler, ви майже десяту частину акцій німецького концерну.

В покупці Aston Martin також зацікавлений канадський бізнесмен Лоуренс Стролл, який є співвласником команди Формули-1 SportPesa Racing Point. За чутками, скориставшись низькою вартістю акцій, мільярдер планує отримати повний пакет над компанією. У керівництві Aston Martin подібний варіант розвитку подій заперечують.

Зараз найбільшими акціонерами Aston Martin є італійський інвестиційний фонд Investindustrial Advisors Ltd. (38.8%), кувейтський бізнесмен і член ради правління компанії Наджіб Аль-Хумаиндхи (10.7%) і американська компанія Invesco Advisers, Inc.(9.18%).


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 152
Перегляньте також:

Президентський лімузин взяв участь в екстремальній автогонке
В Україні помітили Ланос з номерами за ціною самого авто
На Південному мосту 19 лютого обмежать рух
Бренд Holden відходить в історію
BMW M2 з'явилася в новому образі
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!