Японці розробили безпілотник з різними рівнями втручання | Та4ани

Ірина Пилипчук / 2019-12-23 Ірина Пилипчук

Японці розробили безпілотник з різними рівнями втручання


На виставці споживчої електроніки CES 2020 Honda представить концепт безпілотника Augmented Driving, яким можна керувати як звичайним автомобілем.

Augmented Driving Concept - це бачення Honda автономного транспортного засобу. Шоу-кар оснащений автопілотом з вісьмома рівнями втручання, від повністю автономного до ручного режиму управління, що дозволить власникам випробувати емоції і відчуття від водіння. Система встановлених в автомобілі датчиків безперервно стежить за водієм, прораховуючи його подальші дії, плавно перемикає режими, створюючи інстинктивний досвід водіння. На думку розробників, це дозволить створити «ефект прогулянки». Побачивши щось на дорозі або вирішивши змінити маршрут, водій зможе просто дати автомобілю команду згорнути або зупинитися на узбіччі.

Для реалізації цієї системи інженери Honda зробили рульове колесо концепту частиною інтерфейсу автомобіля. Якщо двічі торкнутися рульового колеса, автомобіль рушить з місця. Для прискорення необхідно натиснути на нього, а для гальмування - потягнути на себе. Випробувати систему управління шоу-кара відвідувачі CES 2020 зможуть на симуляторі.

У наступному році на японському ринку стартують продажі седана Honda Legend з системами третього рівня автономності за шкалою SAE. Автомобіль зможе самостійно пересуватися в пробках по автострадах, при цьому водій може залишити кермо і не стежити за дорогою. Про перехід на ручне управління система сповістить звуковим сигналом, а в разі відсутності реакції з боку водія, автоматично понизить швидкість.

Джерело: Honda


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 617
Перегляньте також:

Aston Martin готує особливий DBX
Позашляховик Rolls-Royce продемонстрував видовищний дрифт (відео)
Малолітні крадії розбили два новеньких Lamborghini Urus (відео)
Як виглядає Porsche 911 з пробігом понад мільйон км
На Північному мосту 21 і 23 лютого обмежать рух
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!