IBM створила нові акумулятори, які можуть замінити літій-іонні | Та4ани

Олексій Подільський / 2019-12-23 Олексій Подільський

IBM створила нові акумулятори, які можуть замінити літій-іонні


Науково-дослідний підрозділ американської компанії IBM - IBM Research - розробила акумуляторні батареї, в яких використовуються компоненти з морської води.

В лабораторії IBM Research розробили новий тип акумулятора, в якому замість важких металів використовуються компоненти, отримані з морської води. Перші тести нових акумуляторів показали, що вони можуть стати альтернативою літій-іонним, традиційно використовуваних в електрокарах. Як показали випробування, такі акумулятори володіють більшою щільністю зберігання енергії і потужністю, а також швидше заряджаються. При цьому ризик займання і собівартість нижча, ніж у літій-іонних. Досвідчений зразок зарядився до 80% ємності всього за 5 хвилин, а його енергоефективність перевищила 90%. Щільність зберігання енергії по відношенню до обсягу склала 800 ватт-годин на літр, а питома потужність - 10 000 ват на літр.

Крім того, перехід до отримання катодного хімії з морської води дозволить відмовитися від «брудних», з точки зору екології, методів видобутку нікелю. Нові матеріали знайдені шляхом використання технології «семантичного збагачення», але які саме матеріали стали замінниками важких металів в IBM не розкривають. Технологія «семантичного збагачення» базується на штучному інтелекті і методах машинного навчання. Ця технологія дозволяє перевіряти гіпотези вчених, одночасно обробляючи результати мільйонів експериментів.

Джерело: IBM Research


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 618
Перегляньте також:

Aston Martin готує особливий DBX
Позашляховик Rolls-Royce продемонстрував видовищний дрифт (відео)
Малолітні крадії розбили два новеньких Lamborghini Urus (відео)
Як виглядає Porsche 911 з пробігом понад мільйон км
На Північному мосту 21 і 23 лютого обмежать рух
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!