Сільський голова Дударкова на Київщині посилав журналістів і катав їх на капоті (відео) | Та4ани

Артем Сергієнко / 2019-11-15 Артем Сергієнко

Сільський голова Дударкова на Київщині посилав журналістів і катав їх на капоті (відео)


Село Дударків розташоване в 20 км від Києва. В цьому селі живе чимало відомих особистостей, серед яких відомі спортсмени та діячі мистецтва. А в сусідньому селі (Займище), яке підпорядковується Дударкову, мешкає сестра легендарної співачки Софії Ротару, тут же є і дача акордеоніста Яна Табачника.

Сельской голова Дударкова на Киевщине посылал журналистов и катал их на капоте (видео)

Крім цього, Дударків відомий садами Кучми, де раніше вирощували фрукти і овочі для екс-президента і його свити. А ще саме на території цього села були виявлені рештки кісток мамонтів. Здавалося б, село з багатою історією, так і близько до столиці. Тим не менш, місцевий голова ось вже більше 10-ти років «править балом» без згоди громадськості і порушує всі писані і неписані закони. Місцеві жителі називають його «царьком», хоча сам голова, Гуральник Микола Григорович, схоже, вважає себе імператором і правителем всієї і все.

Частина 2. Спіймали ХАПУГУ Дударківського Гуральника в робочий час у шинку, хотіли задати питання про откати за дороги та відмивання бюджету а він сів у ДЖИП mazda cx і давай тікати через поля до дому потім на три букви оточуючих посилати

Опубліковано Андрієм Атаманчуком Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Нещодавно він прославився у Facebook тим, що посилав журналістів на три букви, а днями і зовсім вирішив покатати їх на капоті, прямо біля будівлі сильрады. Причому, серед білого дня і на очах у натовпу людей.

Як повідомляє ТСН, знімальна група «Центру журналістських розслідувань» приїхала в приймальний день задати голові кілька питань про корупцію. Однак той не просто відмовився відповідати, але і збив журналістів і провіз їх на капоті своєї Mazda CX-7 близько 60 метрів.

Також в наслідок інциденту постраждав і місцевий житель, якого зачепило автомобілем. На щастя, обійшлося без серйозних травм. На місце події викликали поліцію. Залежно від завданих тілесних ушкоджень, правоохоронні органи визначать, чи буде це адміністративне або кримінальне порушення.

Виявляється, діяльність Миколи Гуральника ведуть не тільки «Центр журналістських розслідувань», але і НАЗК. Виробництва стосуються його декларацій, а також конфлікту інтересів (дружина і син сільського голови працюють в райраді).

Примітно, що в селі доріг взагалі немає, але є ділянки шляху, які напрочуд рівні і ідеальні. Причина проста – ця «траса» веде до будинку голови села, який, за словами місцевих жителів, щороку оновлює покриття від себе до будівлі сільради і виїзду на Київ. Причому асфальт укладали і в цьому році, незважаючи на те, що дорога і так була краще Бориспільської траси (за якістю полотна), нехай і вузька.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

Переглядів: 820
Перегляньте також:

Нове
Porsche побудувала кузовний цех для електричного Macan
Нове
Rolls-Royce Wraith Kryptos спантеличить власника шифровкою
Нове
Поліція в Києві зупинила крутий кортеж авто (відео)
Нове
В Україні виставили на продаж легендарний авто слуги народу
Нове
Завод, що випускає Volkswagen Passat, перепрофілюють під електромобілі
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!