Linux ’остинг от HostPro


Найбільш інноваційні автомобілі свого часу | Та4ани

Катерина Єфремова / 2019-10-10 Катерина  Єфремова

Найбільш інноваційні автомобілі свого часу


Автопром – одна з найбільш динамічно розвиваються галузей і так було з моменту появи перших машин. В історії було чимало інноваційних авто, що випередили час.

Ми відібрали найбільш знакові з них. Хоча ці автомобілі були передовими, багато з них виявилися не дуже успішними комерційно, а деякі – і зовсім провальними.

>

Cord 810/812

Самые инновационные автомобили своего времени

Марка Cord випускала передньопривідні моделі з 1929 року. Однак Cord 810/812 дивував не тільки компонуванням. Модель отримала напівавтоматичну КПП і перші в світі висувні фари. Був навіть 170-сильний компресорний варіант. Проте всього в 1936-38 роках випустили трохи більше 2000 авто.

>

Tucker Torpedo

Самые инновационные автомобили своего времени

Престон Такер задумав побудувати найкращий авто в світі. Для 1948 року Tucker Torpedo був дійсно передовим: опозитний двигун розташований ззаду, незалежна підвіска, напівавтоматична КПП (від Cord, до речі). Центральна фара поверталася разом з колесами, а каркас безпеки захищав при перевертанні.

Однак запустити масове виробництво не вийшло. До банкрутства вдалося зібрати лише 50 Tucker Torpedo.

>

Mercedes-Benz 300 SL

Самые инновационные автомобили своего времени

Культовий Mercedes-Benz 300 SL – перший серійний авто в світі з піднімаються вгору дверима типу «крило чайки». Але ще більш важливою інновацією став безпосередній впорскування палива. Завдяки цій технології трилітрова шістка розвивала 215 л. с. і дозволяла досягти 245 км/ч.

>

Citroen DS

Самые инновационные автомобили своего времени

Citroen DS 1955 року – приклад успішного інноваційного авто. Він залучав не тільки авангардним дизайном, але і гідропневматичної підвіскою із змінним кліренсом. До речі, колесо в DS можна було змінити без домкрата.

Примітно, що у підвіски і підсилювача гідравлічна система була спільною. Також Citroen DS отримав передні дискові гальма і напівавтоматичне КПП, а пізніше йому додали і адаптивні фари.

>

Mini

Самые инновационные автомобили своего времени

Mini – це не тільки культовий британський авто і машина Містера Біна. Ця модель фактично визначила компонування більшості сучасних авто. Саме Mini став першим передньопривідним авто з поперечним розташуванням двигуна.

>

Amphicar

Самые инновационные автомобили своего времени

Амфібії відомі з початку ХХ століття, проте більшість з них – військова або спеціальна техніка. В 1968 році була спроба налагодити виробництво легковий амфібії Amphicar.

Авто вийшов непоганим – розганявся до 11 км/год на воді і 112 км/год – на суші. Вдалося навіть продати 3848 Amphicar, хоча попит на амфібії виявився ну дуже низьким.

Mazda Cosmo

Самые инновационные автомобили своего времени

Роторно-поршневий двигун Ванкеля асоціюється з Mazda. Першим такий мотор купе отримало Cosmo 1967 року. Спочатку його потужність становила 110 л. с., потім її підняли до 130 л. с.

Всього випустили тільки 1176 Mazda Cosmo, але наступні роторні Мазда виявилися набагато більш масовими.

>

Porsche 959

Самые инновационные автомобили своего времени

Porsche 959 – мабуть, самий передовий суперкар кінця 80-х – початку 90-х. Він увібрав в себе всі новітні досягнення тих років – повний привід, турбонаддув, ABS, активну підвіску із змінним кліренсом. А максималка 317 км/год забезпечила йому звання найшвидшого авто на планеті.

>

General Motors EV1

Самые инновационные автомобили своего времени

Електромобілі відомі з кінця ХІХ, а сучасну їх еру почав GM EV1 1996 року. Автомобіль виглядав, як космоліт, але вийшов занадто дорогим, а його запас ходу склав всього 160 км.

У підсумку, всього випустили трохи більше тисячі EV1 і в основному здавали їх в лізинг. По завершенню рядок оренди більшість машин були знищені. Електрокар випередив час, але дав поштовх до розвитку подібних моделей.

>

Toyota Prius

Самые инновационные автомобили своего времени

Перший гібрид побудував ще в 1901 році Фердинанд Порше, однак саме Toyota Prius 1997 року зміг популяризувати цю концепцію. За два десятиліття випущено понад 4 мільйонів Prius і гібрид Тойота дійсно можна назвати успішною інноваційною моделлю.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

Переглядів: 1538
Перегляньте також:

Нове
Виявлено легендарний 30-річний суперкар Ferrari без пробігу
Нове
Що дає установка діодних Bi-LED лінзи замість галогену (відео)
Нове
Київська поліція зупинила нерозмитнений суперкар за 650 тисяч євро
Нове
Прокатна компанія Hertz оголосила про банкрутство
Нове
Група Volkswagen розширить число локалізованих у Росії моделей
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!