Мотоциклістам запропонували шини, що відбивають втому в далекій поїздці | Та4ани

Антон Васильчук / 2019-09-16 Антон Васильчук

Мотоциклістам запропонували шини, що відбивають втому в далекій поїздці • Категорія АМотоциклістам запропонували шини, що відбивають втому в далекій поїздці Компанія Michelin представила нову мотоциклетну покришку, створену спеціально для любителів далекобійних подорожей на мотоциклі. Шині дарували ім'я Michelin Road 5 GT і вона прекрасно підходить для таких байків як BMW R 1200 RT, BMW K 1600 GT, Yamaha FJR 1300, Honda Pan European 1300, Kawasaki 1400 GTR, Triumph Trophy і їм подібних.
  Олексій Гусєв

  На таких мотоциклах, як правило, люди відправляються в тривалі пробіги і подорожі, а в далекій дорозі, як відомо, безпека понад усе.

  Нова шина відрізняється високими характеристиками, в тому числі, що дуже важливо, на мокрій поверхні. До того ж, шина забезпечує відмінну курсову стійкість і впевнене гальмування.

  При виробництві Road 5 GT використовується технологія адитивного нарощування, що дозволяє створювати складні форми.

  А ще новинка отримала прогресивну технологію ламелізації Michelin XST Evo для кращого відведення води — у міру зносу шини ламелі стають ширшими і зберігають здатність ефективно відводити воду з плями контакту.

  До того ж, гума має не тільки правильними ходовими характеристиками, але ще й сприяє тому, щоб пілот не втомлювався в туринге, намагаючись боротися з вадами покриття, у тому числі вологого.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 746
 • Перегляньте також:

  Самі круті і найшвидші спортивні седани 90-х
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!