Як зрозуміти, що вам «впарюють» битий автомобіль | Та4ани

Костя Павлюк / 2019-09-14 Костя Павлюк

Як зрозуміти, що вам «впарюють» битий автомобільЯкщо болти відкручували, то на них буде пошкоджена фарба

Взагалі, різні болти і пістони треба оглянути з особливою ретельністю. Якщо ви помітили недотянутый або нестандартний болт, зламаний пістон — це привід насторожитися. Порівняйте кріплення з тим, що на іншому борту машини. Вони не повинен відрізнятися.

Зверніть увагу і на пороги — у вживаного автомобіля вони покриті дрібними подряпинами від взуття. Якщо з одного боку подряпин немає, це привід замислитися: можливо, один з порогів фарбували.

Нарешті, гляньте на точки зварювання кузова. Якщо їх не видно, значить вони сховалися під шаром шпаклівки.

Що потрібно замінити в уживаної машини відразу після покупки2716
Провисли оббивка крышиЗамену яких матеріалів можна відкласти, не «угробивши» автомобіль, а заодно і сэкономить2174На дотик

Навіть хороші майстри не можуть точно виставити зазори кузовних елементів. Складно так само встановити деталі в одній площині. Все це відчувається, якщо провести по зазору пальцем. А перевірити площину можна, приклавши до неї, скажімо, лінійку.

Зверніть увагу і на салон. Горе-майстри часто з рук геть погано кріплять оббивку, так що вона провисає або розбовтується. Якщо на передній панелі, особливо в районі подушки безпеки пасажира, видно здуття або вони відчуваються на дотик, це знак, що «эирбеги» розкривалися, а потім панель ремонтували. Від такого примірника треба тікати подалі.

Як знизити ризики

Підозра повинна викликати машина, яку купили недавно і тут же виставили на продаж. Або якщо замість ПТС власник показує дублікат. Не ігноруйте і свій внутрішній голос: якщо авто здається підозрілим, навіть невмотивовано, краще з ним не зв'язуватися.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 715
Перегляньте також:

Самі круті і найшвидші спортивні седани 90-х
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!