Rolls-Royce представив спецверсію Wraith спеціально для Москви | Та4ани

Костя Павлюк / 2019-09-11 Костя Павлюк

Rolls-Royce представив спецверсію Wraith спеціально для МосквиФото Rolls-Royce Незважаючи ні на що, красиво жити не заборониш, і про це в черговий раз нагадав виробник люксових автомобілів Rolls-Royce. Його нова ексклюзивна колекція з трьох різнокольорових купе Wraith отримала назву Black and Bright (чорний і яскравий).
Іван Флягин

Автомобілі лімітованої серії представлені в трьох барвистих кольорах: яскраво-зеленому Brennen Green, насиченому помаранчевому Orande Metallic і пурпурному Twillight Purple. Всі відтінки поєднуються з чорними елементами Diamond Black.

Як зізнався дизайнер напрямки персоналізації Bespoke Метт Дентон, новинки, що відрізняються особливо розкішшю в оформленні, створені під натхненням яскравої палітри, харакетрной для нічної Москви.

Кожна з трьох машин обійдеться цінителя краси в 35 000 000 рублів. Rolls-Royce Wraith заряджений бензиновим мотором V12 об'ємом 6,6 літра потужністю 624 к. с., який працює в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. Його максимальна швидкість становить 250 км на годину, а розгін до «сотні» займає 4,6 секунди.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 742
Перегляньте також:

Самі круті і найшвидші спортивні седани 90-х
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!