Засновник Tesla Ілон Маск відмовився від авто президента Білорусі Лукашенка | Та4ани

Станислав Никифоров / 2019-09-10 Станислав Никифоров

Засновник Tesla Ілон Маск відмовився від авто президента Білорусі Лукашенка • Суспільство
 • СоциумОснователь Tesla Ілон Маск відмовився від авто президента Білорусії Лукашенка минулого тижня президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з місцевими школярами заявив про те, що належить йому електромобіль Tesla, подарував ніхто інший, як особисто засновник однойменної американської компанії Ілон Маск. Автосообщество планети обурилося. І ось чому.
  Юхим Розкін

  Так, лідеру Білорусії частенько підносять подарунки у вигляді дорогих автомобілів. Зокрема, в гаражі у Батька є розкішний Mercedes-Maybach, ексклюзивні ретрокары і авто на електротязі. В тому числі і наворочена Tesla Model S.

  Правда, як з'ясували місцеві ЗМІ, машина вартістю трохи більше 10 000 000 рублів в користуванні глави держави знаходиться вже добру пару років. І навіть якщо вона і є подарунком, то давно минулих днів.

  Між тим, автори «Білоруського партизана» не полінувалися і звернулися за коментарем до засновника заокеанської компанії Tesla Motors Ілону Маску. На пряме запитання «дарував він президентові Білорусії автомобіль» бізнесмен відповів: «ні».

  Втім, незалежно від пояснень творця «Тесли», пану Лукашенку вдалося «хайпануть». Так і Маску такий піар доведеться тільки на користь.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 136
 • Перегляньте також:

  Самі круті і найшвидші спортивні седани 90-х
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!