У Москві з'явилися нові небезпечні засідки на водіїв | Та4ани

Олег Грохольский / 2019-09-09 Олег Грохольский

У Москві з'явилися нові небезпечні засідки на водіївФото indrive.net Столичний Центр організації дорожнього руху похвалився встановленням чергових 27-камер фото - і відеофіксації порушень ПДР. «Новинки ринку» розлучення автовласників на гроші ловлять водіїв за швидкість, проїзд на червоний і виїзд за стоп-лінію. При цьому ЦОДР продемонстрував відкритість у питанні відносно чесного відбирання грошей у населення, розмістивши карту в соцмережах, заявивши, що нічого не приховує від громадян.
Ліка Затворна

Щоправда, заяву про це, як підкреслює канал «ТриБолта», виглядає особливо цинічним навіть на тлі всієї тієї політики, що проводить це структурний підрозділ московського Дептранса. Так, організатори дорожнього руху не пояснили, чим обґрунтоване поява нової угруповання електронних помічників збирачів грошей. Як завжди, немає ні статистики аварійності на кожній конкретній ділянці, де повісили камеру, ні відомостей про виникають там пробках-заторах.

Тобто ці пристрої, як і більшість із встановлені раніше, будуть впливати не на підвищення безпеки руху та зниження рівня завантаження доріг, а тільки на поповнення казни (і дай Бог — її, а не офшорні рахунки причетних до дійства осіб). Про що, зокрема, свідчить і розміщена на сайті ЦОДР карта аварійності в Першопрестольній. Наклавши на неї карту з дислокацією нових камер, збігів ви не знайдете. Як не знайдете і логіки їх установки. • Так само виникають і питання до реальної, а не показушне відкритості роботи відомства з населенням. Опублікована ним карта має дуже умовний рівень деталізації в пару кварталів — зрозуміти, де вони висять з представленого документа неможливо. І навіть у запропонованій анотації особа явні нестиковки. Так, скажімо, вказану адресу однієї з них — Кутузовський проспект, 22 к. д. 2 по Площі перемоги — виглядає відвертим маренням. Або свідомим запутыванием водіїв. Як і адресу Волгоградський проспект, дублер, д. 2/15 по Окской вулиці.

  Мінекономрозвитку зробить невигідними камери-пастки ГИБДД8747
  З'явився спосіб дізнатися про розташування кожної камери-триноги ГИБДД в Подмосковье4356

  Коротше кажучи, як тут не погодитися з одним з користувачів соцмереж, так прокомментировавшем «відкритість і дієздатність панів з ЦОДР: 'Ви хваліться роботою, результат якої марний і застосовується в суворій реальності дорожньої мережі міста».


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 93
 • Перегляньте також:

  Самі круті і найшвидші спортивні седани 90-х
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!