Здаватися, а не бути: перший тест-драйв кросовера Changan CS35 Plus | Та4ани

Павло Рудьківський / 2019-09-09 Павло Рудьківський

Здаватися, а не бути: перший тест-драйв кросовера Changan CS35 PlusНа фото Сапдап CS35 Plus«Айфон» на колесах: перший тест-драйв нового кросовера-купе Geely FY1123600

Ситуацію не змінює навіть ручне управління передачами 6-ступеневої «автомата» від Aisin. Можливо, турбомотор об'ємом 1,4 літра і потужністю 152 л. с., яким кросовер оснащується в Китаї, було б веселіше. Але навряд чи серед російських автомобілістів знайдуться охочі заплатити за нього дорожче 1 500 000 рублів.

За підсумками побаченого і відчутого на власній шкурі, про кросовер Changan CS35 Plus склалося двояке враження. Начебто все є, але чогось не вистачає. Звичайно, не останню роль зіграли і самі китайці, які в пік зростання авторинку Росії наповнили його стрімко вмираючим мотлохом, зробленим на коліні з фольги і посередньої якості матеріалів і агрегатів. При цьому ні належного обслуговування, ні запасних частин ніхто, зрозуміло, не надав. Звідси і недовіра нашого брата до китайського автопрому, навіть такого, який сьогодні продемонстрував нам Changan з кросовером CS35 Plus.

Втім, азіати запевняють, що тепер вони зовсім інші, і підхід до якості, обслуговування та продажу — теж. А значить і дешевих цінників вже не буде. Зможуть китайці витримати задану планку і повернути довіру російських автомобілістів, як це зробили корейці, покаже час.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 45
Перегляньте також:

Самі круті і найшвидші спортивні седани 90-х
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!