В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах | Та4ани

Микита Стець / 2019-08-23 Микита Стець

В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах


З 22 серпня в Україні набирають чинності нові штрафи за порушення правил транзиту, тимчасового ввезення транспортних засобів. Як відомо, в черговий раз відкласти їх не змогли.

В Украине вступили в силу штрафы для владельцев авто на еврономерах

Нагадаємо, що за перевищення дозволеного рядок транзиту або тимчасового ввезення на 20-30 днів штраф складе 85 тис. гривень, а більше 30 днів – вже 170 тис. гривень (або конфіскація авто на єврономерах).

Крім того, вводиться штраф у 34 тис. гривень за передачу нерозмитненого авто іншій особі або ж використання його в комерційних цілях.

Власники авто на єврономерах не раз просили ще раз відстрочити введення штрафів, однак старий склад Верховної Ради так і не зробив цього, а новий парламент збереться тільки 29 серпня.

Втім, дуже ймовірно, що депутати таки підуть на поступки «евробляхерам». Заступник голови Офісу Президента Руслан Рябошапка заявив, що це питання розглянуть на першому ж засіданні Ради.

В Офісі Президента планують знову відкласти штрафи на 3 місяці, а за цей час буде підготовлений новий закон про розмитнення. Тим не менш, поки штрафи в силі.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

Переглядів: 44
Перегляньте також:

Самі круті і найшвидші спортивні седани 90-х
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!