3 способу врятувати трансмісію автомобіля від передчасних поломок | Та4ани

Віка Іванченко / 2019-08-13 Віка Іванченко

3 способу врятувати трансмісію автомобіля від передчасних поломок • Лайфхак
 • Эксплуатация3 способу врятувати трансмісію автомобіля від передчасних поломок В трансмісії автомобіля задіяно безліч елементів, деякі з яких відчувають великі навантаження. Одними з таких елементів є Шарніри рівних кутових швидкостей або інакше Шруси.
  Ліка Затворна

  Коли є проблема зі ШРУСами, то при старті з місця з вивернутими колесами, вони видають характерний хрускіт. Це означає, що на діагностику, а можливо і на заміну проситься одна (а може і обидві) з наружних «гранат». Але підозрілі звуки і вібрації можуть виникати на прямій і при русі по путівцю. Значить щось недобре відбувається з внутрішніми «гранатами».

  Найбільш часта причина хрускоту — порвавшийся пильник, який є єдиним засобом захисту деталі від зовнішнього середовища. Завдяки потрескавшемуся або прохудившемуся пыльнику механізм втрачає частину мастила, і у нього починає активно потрапляти пил, бруд і вода, що збільшує механічні навантаження на його поверхні елементи. А значить, необхідно тримати в чистоті цю частину трансмісії і частіше заглядати під днище свого автомобіля, щоб вчасно помітити і змінити зношений елемент.


  Недостатня кількість мастила може стати причиною хрускоту навіть у нових ШРУСах. Тому, змінюючи старі Шруси на нові, не полінуйтеся заглянути під пильовики, і упевнитися, що мастила достатньо. В іншому випадку, мастило в невеликому або недостатній кількості досить швидко деградує, а далі все, як і в першому варіанті — труться елементи «гранат» почнуть стрімко зношуватися — з'явиться люфт, який і стане причиною хрускоту і приводом для заміни деталі.

  І, нарешті, уникайте різких стартів з місця, особливо з вивернутими колесами. Шруси хоч і зроблені з високоміцних сталей і можуть пережити сам автомобіль, але все ж не вічні. У такому положенні і режимі роботи вони відчувають максимальне навантаження. І якщо цим зловживати, то довго «гранати» не прослужать.

  Підіб'ємо підсумок: Шруси живучі при правильній експлуатації. Плавні старти, нечаста їзда по пересіченій місцевості, чистота і часта візуальна діагностика — запорука довговічності цього елемента трансмісії.

  Повний або передній: який привід в Росії вибирають при купівлі кроссовера3473
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 28
 • Перегляньте також:

  Виявлено найбільш неймовірний кабріолет Лада угорського виробництва
  В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах
  Toyota Camry 2020 отримала заводську тюнінгувати версію
  В Україні помітили неймовірний дзеркальний кабріолет Rolls-Royce
  Рідкісний заряджений Mitsubishi Pajero Evo продають за ціною VW Golf
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!