Чому смертельно небезпечно залишати в салоні автомобіля звичайну пляшку з водою | Та4ани

Костя Павлюк / 2019-07-27 Костя Павлюк

Чому смертельно небезпечно залишати в салоні автомобіля звичайну пляшку з водою • Лайфхак
 • ЭксплуатацияПочему смертельно небезпечно залишати в салоні автомобіля звичайну пляшку з водою Купуючи автомобіль, ми не тільки насолоджуємося свободою і комфортом переміщення, але і перетворюємо його в один великий склад, який набиваємо і потрібними речами, і тими, які зберігати в салоні або багажнику, навіть короткочасно, не можна ні за яких обставин.
  Ліка Затворна

  Портал «АвтоВзгляд» відібрав 13, здавалося б, самих звичайних речей, які категорично не можна залишати в салоні машини, особливо в жарку пору року.

  Пляшка з водою

  Все частіше з телевізорів лунають сигнали про те, що пластикові пляшки, в які розливають соки і воду, виділяють хімічні елементи, що викликають хворобу серця і навіть рак. І, як раз, нагрівання може посилити попадання цих речовин в напій. Хто і коли проводив такі дослідження, неясно, але перевіряти на собі всю цю теорію хочеться менше всього. До того ж, залишеної на спеці недопитої пляшки починають активно розвиватися мікроби. Таким чином, рідина, яка покликана позбавити людину від спраги і попередити обезводнення, перетворюється в джерело хвороб.

  Таблетки і медикаменти

  Якщо ви приймаєте таблетки або інші медикаменти, то, перш ніж залишати їх у машині, ознайомтеся з інструкцією та правилами зберігання. Більшість лікарських засобів виробники рекомендують зберігати при кімнатній температурі, яка буває в автомобілі лише тоді, коли працює кондиціонер. Але коли автомобіль простоює на спеці, умови зберігання ліків порушуються. Можливо, це не перетворить ваші препарати на отруту, але вони можуть бути менш ефективними.


  Смартфони і ноутбуки

  Сучасні смартфони і ноутбуки настільки зручні, що ми тягаємо і возимо їх повсюдно. Однак не варто забувати їх в автомобілі. По-перше, при сильній спеці акумулятори пристроїв відчувають підвищене навантаження, з-за чого можуть швидше прийти в непридатність, а то і зовсім вибухнути, спровокувавши пожежа в автомобілі. По-друге, в телефонах, планшетах і ноутбуках ми зберігаємо величезну кількість інформації, включаючи особисту, а то і секретну. Якщо пристрій потрапить до злочинців, вони можуть скористатися зберігається в ньому інформацією не вашу користь. Тому, якщо вже і ризикуєте залишати свої «девайси» в автомобілі, то озаботьтесь тим, щоб інформація в них була зашифрована.

  Захисний крем від сонця

  Як би це смішно не звучало, але інгредієнти захисного крему від сонця руйнуються при нагріванні. Якщо ви влітку частенько відвідуєте пляж на автомобілі, то не залишайте крем в його салоні. У спеку з закритими вікнами салон сильно нагрівається, що, в свою чергу, може знизити ефективність крему від сонця. Більше того: висока температура може спровокувати вибух ємності з кремом. В результаті такої безтурботності, вам доведеться витратитися на чистку салону.

  Чому переводити важіль АКП в нейтральний режим можна лише у виняткових случаях61517
  5 найбільш травмонебезпечних механізмів в автомобиле2568Сумки, рюкзаки і гаманці

  Сумки, рюкзаки, гаманці, пакети... — всі ці речі небезпечно залишати в автомобілі, навіть якщо в них немає нічого цінного. Грабіжник буде розбиратися з вмістом сумки або пакета потім. А вам залишиться розбите вікно або зіпсована двері.

  Очки

  Залишаючи автомобіль, багато автолюбителів кидають свої окуляри на передню панель. Але робити це влітку не рекомендуємо бо як пластикова оправа може деформуватися, а залізна сильно нагрітися, заподіявши вам опік. Але найнебезпечніше, кидати на панель окуляри з збільшувальними лінзами, які можуть сфокусувати сонячний промінь, що, в свою чергу, призведе якщо не до пожежі, то до пошкодження обробки автомобіля.


  Документи, файли, паспорт

  Не залишайте в автомобілі документи, важливі файли і паспорт. В іншому випадку, може вийде так само, як з незахищеним телефоном або ноутбуком — документи можуть стати зброєю проти вас. Якщо у ваших планах на день є пункт, що передбачає доставку важливої документації, то краще зробити його пріоритетним. Або носити документи з собою. Що ж стосується паспорта, то, отримавши його, злочинець так само може використовувати в своїх корисливих цілях.

  Шампанське і вино

  Шампанське і вино також у списку заборонених для зберігання в автомобілі предметів. Крім того, що гаряче вино неможливо пити. Спека може зіпсувати його смак. До того ж при нагріванні, вміст пляшки може розширитися і просочиться, а то і зовсім вилитися, виштовхнувши пробку.

  Продукти

  Якщо ваш список справ величезний, і включає купівлю продуктів, то цей пункт краще залишити останнім. Вся справа в тому, що швидко псується їжа повинна бути помещеныав морозилку-холодильник протягом двох годин. А влітку відведений на це час стає ще коротше.

  Чому у спеку категорично не можна глушити мотор одразу ж після остановки75358
  Чому влітку здається, що мотор «не тягне»8086Растения і квіти

  Рослини і квіти також чутливі до спеки. Тому, відправляючись в садівничий центр, враховуйте погодні умови і свій список справ. Як зазначають фахівці, навіть помірна температура в 7-10 градусів вище нуля, може вбити деякі рослини протягом години. Взимку, коли листя рослин стосується вікна, то вона гарантовано пожовтіє. Спека — також згубна для деяких рослин. Тому, тримайте свої «зелені» покупки в темряві і прохолоді, і, як можна швидше, везіть їх додому.

  Балончики і аерозолі

  На жаль, на більшості балончиків і аерозолів шрифт настільки дрібний, що не дозволяє прочитати рекомендації при зберіганні. Тому ми часто кидаємо їх у багажник і розкачуємо з ним повсюдно, не враховуючи, що в сильну спеку у вантажному відсіку авто спекотніше, ніж зовні. Рідина в балончику може розширитися і почати безконтрольно розпорошуватися. А якщо залишити балончик або аерозоль на сонці, то вони, обов'язково, вибухнуть, пошкодивши автомобіль, а то і його власника.


  Губна помада

  Хороша помада коштує не дешево, тому дивно бачити те, як деякі дівчата залишають свою косметику в підставці і бардачках салону авто, що стоїть на сонці. У спеку помада просто перетвориться в поточну кольорову масу, яка обов'язково перепачкает те місце, куди її поклали.

  Діти і тварини

  Так, не тільки речі не можна залишати на спеці в салоні машини. Тим більше, що новинна стрічка кожне літо повідомляє нам про те, що в тому чи іншому автомобілі на сонці був залишений дитина або тварина. Згідно зі статистикою, в середньому по світу гинуть від теплового удару в розігрітому автомобілі 38 дітей і тисячі тварин. Цю проблему досліджувала компанія General Motors, яка стверджує, що в спеку при +35 при впливі сонця навіть у попередньо охолодженому кондиціонером салоні температура може підвищитися до +50 градусів протягом 20 хвилин.

  Чи можна їздити з грижею на колесі автомобиля4533
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 150
 • Перегляньте також:

  На продаж виставлений унікальний спортивний катер Ferrari
  Божевільні схрестили стару Audi і нову Tesla (відео)
  Оголошено українські ціни на перший кросовер Aston Martin
  Daimler випробує матеріали з переробки
  Тюнінг на межі: як виглядає найнижча Нива (відео)
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!