Скільки грошей можна перевозити в автомобілі | Та4ани

Олег Грохольский / 2019-07-20 Олег Грохольский

Скільки грошей можна перевозити в автомобіліФото https://static.standard.co.uk Уявіть ситуацію, коли співробітник ДАІ під час огляду багажного відділення у вашому автомобілі виявляє сумку повністю набиту грошима. Мріяти, звичайно, не шкідливо, але чим це загрожує, і якими можуть бути подальші дії правоохоронця, розібрався портал «АвтоВзгляд».
Іван Флягин

Почнемо з того, що в Росії ніяк не лімітований перевезення готівки, так що в межах кордонів нашої країни кожен громадянин може возити в автомобілі будь-яку суму в будь-якій валюті. Він має право заповнити купюрами хоч весь багажник.

Але все ж, якщо дійсно велика готівка попадеться на очі співробітникові ГИБДД, не виключено, що це стане приводом для підозри особи у соврешении протизаконних дій. У цьому випадку автовласника можуть затримати для з'ясування обставин походження грошей.

Запевнення громадянина в тому, наприклад, у тому, що він отримав готівку у спадок, можуть легко перевірити по базах Федеральної податкової служби. А ось якщо водій скаже, що довгі роки збирав ці гроші, то в цьому упевнитися буде вже складніше.


Нагадаємо, що у поліцейських є право затримувати осіб, підозрюваних у скоєнні злочину на термін не більше 48 годин (ст. 14 Закону РФ «ПРО поліції»). Але не факт, що людини неодмінно «заарештують». Як мінімум, правоохоронці можуть довідатися за поточними орієнтуваннях, не було в прилеглих районах зафіксовані факти грабежу або розбою. Крім того, громадянина швидше за все «проб'ють» по базах даних МВС і все тієї ж Федеральної податкової служби.

Не виключено, що виникне потреба відправити купюри на експертизу, і це може зайняти досить багато часу. При цьому на підозрюваного повинні оформити протокол про затримання.

У будь-якому випадку, значна сума грошей, що попалася на очі представникам правоохоронних органів, стане приводом для підозр. Отже, будьте готові, що вас затримають на деякий час. З цього можна зробити висновок, що якщо вже вам доведеться перевозити готівку, то краще подбати, щоб цінний вантаж нікому не попався на очі. Але набагато розумніше зберігати гроші на банківській картці.

Перед камерами-триногами в кущах з'являться попереджувальні таблички2753
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 61
Перегляньте також:

На продаж виставлений унікальний спортивний катер Ferrari
Божевільні схрестили стару Audi і нову Tesla (відео)
Оголошено українські ціни на перший кросовер Aston Martin
Daimler випробує матеріали з переробки
Тюнінг на межі: як виглядає найнижча Нива (відео)
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!