Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машині | Та4ани

Олександр Панасюк / 2019-07-20 Олександр Панасюк

Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машиніФото https://www.bomprecopecas.com.br Дбайливе ставлення до будь-якої речі істотно продовжує її життя, тим більше, якщо мова йде про автомобілі. Тому найкращий спосіб заощадити на ремонті машини — це акуратно її експлуатувати. У зв'язку з цим портал «АвтоВзгляд» нагадує, як можна збільшити ресурс дверних механізмів автомобіля.
Іван Флягин

Водій користується дверима своєї машини, як мінімум, пару раз на день при вході і виході, але, як не дивно, кожен робить це по-різному. Тому одним автовласникам доводиться в новій машині вже через рік лагодити замки і ремонтувати провисли двері, а інші довго їздять на старих екземплярах і не знають цих проблем. Збільшити ресурс дверних механізмів можна легко і просто, якщо відмовитися від трьох шкідливих звичок.

Не плескати!

Дорослих автовласників, коли-то які пересіли з радянських «Жигулів» на іномарки, ще зрозуміти можна — сила звички. Щоб з першого разу закрити двері в старих тольяттінськіх «Ладах», було потрібно багато сил. Але звідки у наших молодих людей пристрасне бажання зі всієї дурі плескати дверима в машині — залишається загадкою. Невже так важко здогадатися, що від цього страждають замки, які з кожним бавовною зношуються і розхитуються.


Не спиратися ліктем!

Навіть якщо ваша комплекція мініатюрна, і ваша вага не перевищує норми, не варто зверху вниз спиратися ліктем на відкриті двері машини. Найчастіше люди цього просто не помічають, особливо при виході та посадці, коли всім тілом спираються на ручку або внутрішню панель. Нерідко бажання спертися на верхню планку відкритої двері виникає у багатьох молодих людей при розмові з приятелем на парковці. Врахуйте, що чим частіше ви будете це робити, тим швидше провиснут двері вашого авто.

Не відкривати до упору!

Деякі водії так поспішають покинути машину, що, відкриваючи двері, сильно їх штовхають. В результаті вони розорюються до упору, гранично перевантажуючи петлі. Іноді це відбувається при сильному вітрі, тому в будь-якому випадку їх краще завжди притримувати. Але найгірше, коли людина спирається ліктем на внутрішню панель відкритою до упору двері, надаючи сильний тиск на петлі. З такою звичкою вони довго не проживуть: двері швидко провиснут і у них з'явиться люфт.

Що робити, якщо вас в дорозі застав град2150
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 49
Перегляньте також:

На продаж виставлений унікальний спортивний катер Ferrari
Божевільні схрестили стару Audi і нову Tesla (відео)
Оголошено українські ціни на перший кросовер Aston Martin
Daimler випробує матеріали з переробки
Тюнінг на межі: як виглядає найнижча Нива (відео)
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!