Підготовка авто до далекій дорозі | Та4ани

Bалерій Кравчук / 2019-07-15 Bалерій Кравчук

Підготовка авто до далекій дорозі • Лайфхак
 • ЭксплуатацияПодготовка авто до далекій дорозі Літо — це довгоочікувана пора відпусток, сміливих подорожей і веселих прогулянок. Багато жителів Росії вирушають у відпустку на своєму автомобілі.
  Максим Строкер

  Перед тривалою поїздкою варто особливу увагу приділити транспортному засобу, на якому ви хочете зробити свою подорож, щоб максимально уникнути неприємних сюрпризів, які можуть трапитися в дорозі.

  Одним з перших, що слід перевірити перед тривалою поїздкою — це стан технічних рідин в автомобілі. Обов'язково перевірте, а краще за необхідності замініть охолоджуючу і гальмівну рідини. Гальмівна рідина — гігроскопічна, вона поглинає водяну пару з повітря. Іншими словами, через деякий час гальмівна рідина акумулює в собі воду, від чого знижується ефективність гальм.

  Рекомендуємо вам використовувати гальмівну рідину ROSDOT. Ця гальмівна рідина вже давно на ринку і зарекомендував себе тільки з хорошого боку. Більш того, ряд автозаводів (такі як АВТОВАЗ, GM-АВТОВАЗ, КАМАЗ, МАЗ, УАЗ, ПАЗ, ЛАДА-Іжевськ, GM-Uzbekistan, Азія-Авто) використовує саме гальмівну рідину ROSDOT в якості першої заливки.

  ROSDOT, завдяки запатентованою рецептурою виробництва, не тільки не вступає в хімічну реакцію з манжетами і шлангами, але і істотно продовжує термін їх служби. Ще одна унікальність продукту — синтетична основа, що забезпечує ефективне зв'язування води та більш тривалу працездатність гальмової рідини.


  Що стосовно антифризу, то в цьому продукті нюансів не менше, ніж з гальмівною рідиною. Хоча для більшості автомобілістів охолоджуюча рідина — це підфарбована дистильована вода з якимись незамерзаючими при негативних температурах добавками. А між тим — це хімічно складна рідина, вирішальна в системі охолодження вашого авто цілий спектр завдань. В першу чергу антифриз, проходячи по сорочці охолодження мотора, приймає на себе надлишок тепла і відносить його в радіатор. Друга задача — боротьба з корозією. Ну і третя біда, на війну з якої кинуто антифриз — тертя (насос системи охолодження змащується саме їм). Однак, незважаючи на загальновідомі вимоги, що пред'являються до цього продукту, далеко не всі рідини є лікарським засобом для авто. Деякі з них навіть навпаки — можна назвати отрутою, оскільки до складу входять солі неорганічних кислот (силікатів, нітрити, нітрати, фосфати, аміни), що утворюють на стінках системи охолодження оксидну плівку. З одного боку вона запобігає корозії, але з іншого — погіршує тепловіддачу. Для малопотужних двигунів погіршення тепловіддачі пройде не помітно, а от движок сучасного потужного авто, через порушення температурного балансу, такий антифриз вб'є за рік-другий.

  Ще один нюанс — недобросовісні виробники при виробництві антифризів використовують метанол, пари якого, у разі несправності системи охолодження або опалення салону, потрапляють у легені водія і його пасажирів, завдаючи серйозної шкоди здоров'ю. Подорож по Росії влітку це і тривалі перегони по жарі і навіть деколи підйоми по скелястих схилах. Тому перед тривалою подорожжю рекомендуємо замінити антифриз в систему охолодження. У складі охолоджуючої рідини FELIX немає такого небезпечного метанолу, а сама вона зроблена на основі етиленгліколю вищого сорту і спеціально очищеної води зі спеціально підібраним пакетом присадок, не містять нітрити, аміни і фосфати.

  Взагалі на охолоджуючих рідинах краще не економити, оскільки заливка неякісної автохімії згубно позначається на життєздатності мотора і в результаті все може обернутися дорогим ремонтом.

  Перед тривалою поїздкою рекомендується перевірити стан гальмівних колодок.

  Вимоги до накладкам дискових гальмівних колодок полягають у тому, що залишкова товщина накладок повинна бути не менше 5 мм і по площі накладок неприпустимо наявність сколів та тріщин. Слід пам'ятати, що передні гальмівні колодки зношуються значно швидше задніх і тому вимагають більш частої заміни. Гальмівні колодки і гальмівні диски повинні бути чистими від бруду, неприпустимо наявність масла або мастила на робочих поверхнях колодок і дисків.

  Чому більшості росіян не потрібні міжнародні права4706
  5 помилок водіїв у дальній поездке23114

  Гальмівні колодки ROSDOT виготовлені з кращих вітчизняних та імпортних матеріалів з використанням найсучасніших технологій. На колодки дискового гальма ROSDOT наноситься спеціальний шар протишумового мастики італійського виробництва, перешкоджає виникненню різних шумів і резонансних явищ в процесі гальмування.

  Перед поїздкою рекомендується також перевірити рівень моторного масла або провести його заміну.

  Професійні автомобільні масла FELIX виготовляються на основі високоякісної суміші базових масел з пониженим вмістом сірки і посиленого пакету багатофункціональних компонентів. Асортиментна лінійка включає найбільш затребувані на ринку мінеральні та напівсинтетичні моторні масла, що забезпечують максимальні експлуатаційні характеристики, підвищену захист і регенеруючий ефект для сильно зношених двигунів імпортних і вітчизняних вантажних і легкових автомобілів.


  Масла FELIX значно перевершують вже представлені на ринку олії інших російських виробників, включеного до їх складу комплексу багатофункціональних компонентів.

  В бачок склоомивача рекомендуємо залити річну склоомиваючі рідина, вона набагато краще, ніж звичайна вода очищає скло від нирок і розбилися комах.

  Обережно, модерн: ексклюзивне автоподорож до росіян теремам5137

  Замінити зношені щітки двірників. Влітку часто доводиться їздити при яскравому сонці, яке робить наліт на склом більш помітним. А поганий огляд не найкращим чином впливає на безпеку руху. Зробивши заміну двірників, їздити буде набагато зручніше і безпечніше.


  Автомобіль — це наш другий дім під час поїздки. Тому непогано перед поїздкою помити автомобіль всередині і зовні. За кермом чистої машини приємніше їздити, чим менше пилу в автомобілі, тим легше дихати і нижче фізичне навантаження. Ваші пасажири теж будуть вдячні вам за таку турботу про комфорт під час подорожі.

  Ви можете помити автомобіль самостійно або скористатися автохімією та автокосметикою марки FELIX.

  Як підготуватися до поїздки на автомобілі за границу10090

  Сподіваємось, що подорож на автомобілі принесе вам тільки позитивні емоції і враження!


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 111
 • Перегляньте також:

  На продаж виставлений унікальний спортивний катер Ferrari
  Божевільні схрестили стару Audi і нову Tesla (відео)
  Оголошено українські ціни на перший кросовер Aston Martin
  Daimler випробує матеріали з переробки
  Тюнінг на межі: як виглядає найнижча Нива (відео)
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!