Опубліковані перші зображення концепту LADA X-Flow | Та4ани

Bалерій Кравчук / 2019-07-15 Bалерій Кравчук

Опубліковані перші зображення концепту LADA X-FlowФото АВТОВАЗ В Мережі з'явилися рендерные ілюстрації концептуальної моделі LADA X-Flow. У розробці екстер'єру прототипу брали участь молоді російські фахівці в області автомобільного дизайну спільно з професійними художниками з дизайн-студії Автовазу.
Іван Флягин

LADA X-Flow став курсовому проектом студента Московського політехнічного університету Іллею Разумовым. Його кураторами виступили головний дизайнер Автовазу Стів Маттін і керівник московської дизайн-студії LADA Жюльєн Друар.

Основною задачею, яку переслідували учасники проекту LADA X-Flow, стала популяризація тольяттінської продукції в Москві і Санкт-Петербурзі. Як відомо, в даний час основний попит на автомобілі марки LADA припадає на провінційні регіони країни. Щоб залучити до бренду увагу столичних автолюителей, прототип LADA X-Flow робили яскравим, динамічним і дорогим.

Як стверджують автори проекту, в стилістиці автомобіля майбутнього використовувалися мотиви таких архітектурних символів, як зірки Московського Кремля, петербурзькі розвідні мости, а також елементи з робіт російських авангардистів Кандинського та Малевича.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 151
Перегляньте також:

На продаж виставлений унікальний спортивний катер Ferrari
Божевільні схрестили стару Audi і нову Tesla (відео)
Оголошено українські ціни на перший кросовер Aston Martin
Daimler випробує матеріали з переробки
Тюнінг на межі: як виглядає найнижча Нива (відео)
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!