Опубліковані перші зображення концепту LADA X-Flow | Та4ани

Bалерій Кравчук / 2019-07-15 Bалерій Кравчук

Опубліковані перші зображення концепту LADA X-FlowФото АВТОВАЗ В Мережі з'явилися рендерные ілюстрації концептуальної моделі LADA X-Flow. У розробці екстер'єру прототипу брали участь молоді російські фахівці в області автомобільного дизайну спільно з професійними художниками з дизайн-студії Автовазу.
Іван Флягин

LADA X-Flow став курсовому проектом студента Московського політехнічного університету Іллею Разумовым. Його кураторами виступили головний дизайнер Автовазу Стів Маттін і керівник московської дизайн-студії LADA Жюльєн Друар.

Основною задачею, яку переслідували учасники проекту LADA X-Flow, стала популяризація тольяттінської продукції в Москві і Санкт-Петербурзі. Як відомо, в даний час основний попит на автомобілі марки LADA припадає на провінційні регіони країни. Щоб залучити до бренду увагу столичних автолюителей, прототип LADA X-Flow робили яскравим, динамічним і дорогим.

Як стверджують автори проекту, в стилістиці автомобіля майбутнього використовувалися мотиви таких архітектурних символів, як зірки Московського Кремля, петербурзькі розвідні мости, а також елементи з робіт російських авангардистів Кандинського та Малевича.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 99
Перегляньте також:

Виявлено величезне кладовище новеньких Mercedes (відео)
Найдивовижніший автодім-трансформер з катером всередині (відео)
Виявлено найбільш неймовірний кабріолет Лада угорського виробництва
В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах
Toyota Camry 2020 отримала заводську тюнінгувати версію
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!