Скільки машин Nissan випустив в Росії | Та4ани

Ігор Микитюк / 2019-07-08 Ігор Микитюк

Скільки машин Nissan випустив в РосіїФото: Nissan Компанія Nissan відзначає десятиріччя заводу, розташованого в Санкт-Петербурзі: підприємство заклали в 2006-му, а через три роки були запущені конвеєри. Як багато машин зібрали на цих потужностях, і скільки довелося інвестувати в майданчик, з'ясував портал «АвтоВзгляд».
Єрмолаєва Світлана

До моменту відкриття заводу Nissan в Пітері, японці зібрали там близько 370 000 авто. Причому японці відразу почали виготовляти «легковика» по повному циклу. Спочатку підприємство було вкладено близько 200 млн. доларів. У 2016 році до цієї суми додалося ще 167 млн. євро.

Зараз на потужностях, розрахованих на виробництво до 100 000 автомобілів в рік, трудиться 2000 робітників. Правда, до сотні тисяч примірників справа так жодного разу і не дійшло. В минулому році був поставлений рекорд — 56 525 машин — максимум за всю історію марки в Росії.

Нагадаємо, що зараз з цих виробничих ліній сходить три моделі — кросовери Nissan Murano, X-Trail і Qashqai, що поставляються не тільки в російські шоу-руми, але і дилерам Білорусії і Казахстану.

До речі, Qashqai нещодавно оновився, отримав свіжу зовнішність і нові системи активної безпеки. Ось тільки опції доїхали до Росії в мінімальній кількості. Про те, чого недодали росіянам, можна дізнатися тут.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 33
Перегляньте також:

Виявлено величезне кладовище новеньких Mercedes (відео)
Найдивовижніший автодім-трансформер з катером всередині (відео)
Виявлено найбільш неймовірний кабріолет Лада угорського виробництва
В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах
Toyota Camry 2020 отримала заводську тюнінгувати версію
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!