Скільки машин Nissan випустив в Росії | Та4ани

Ігор Микитюк / 2019-07-08 Ігор Микитюк

Скільки машин Nissan випустив в РосіїФото: Nissan Компанія Nissan відзначає десятиріччя заводу, розташованого в Санкт-Петербурзі: підприємство заклали в 2006-му, а через три роки були запущені конвеєри. Як багато машин зібрали на цих потужностях, і скільки довелося інвестувати в майданчик, з'ясував портал «АвтоВзгляд».
Єрмолаєва Світлана

До моменту відкриття заводу Nissan в Пітері, японці зібрали там близько 370 000 авто. Причому японці відразу почали виготовляти «легковика» по повному циклу. Спочатку підприємство було вкладено близько 200 млн. доларів. У 2016 році до цієї суми додалося ще 167 млн. євро.

Зараз на потужностях, розрахованих на виробництво до 100 000 автомобілів в рік, трудиться 2000 робітників. Правда, до сотні тисяч примірників справа так жодного разу і не дійшло. В минулому році був поставлений рекорд — 56 525 машин — максимум за всю історію марки в Росії.

Нагадаємо, що зараз з цих виробничих ліній сходить три моделі — кросовери Nissan Murano, X-Trail і Qashqai, що поставляються не тільки в російські шоу-руми, але і дилерам Білорусії і Казахстану.

До речі, Qashqai нещодавно оновився, отримав свіжу зовнішність і нові системи активної безпеки. Ось тільки опції доїхали до Росії в мінімальній кількості. Про те, чого недодали росіянам, можна дізнатися тут.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 40
Перегляньте також:

На продаж виставлений унікальний спортивний катер Ferrari
Божевільні схрестили стару Audi і нову Tesla (відео)
Оголошено українські ціни на перший кросовер Aston Martin
Daimler випробує матеріали з переробки
Тюнінг на межі: як виглядає найнижча Нива (відео)
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!