Чому не варто довіряти мобільним додаткам, що попереджає про камери ДАІ | Та4ани

Bалерій Кравчук / 2019-06-18 Bалерій Кравчук

Чому не варто довіряти мобільним додаткам, що попереджає про камери ДАІФото mtdata.ru Сьогодні на наших дорогах плодяться як кролики не тільки камери фіксації порушень ПДР, але і різноманітні засоби захисту від них, в тому числі і вельми технологічних. Але ось чи можна їм довіряти, розібрався портал «АвтоВзгляд».
Ліка Затворна

У сезон відпусток навіть законослухняні у повсякденному житті автовласники втрачають пильність і, виїхавши на трасу, що веде до обраного місця відпочинку, то і справу порушують швидкісний режим, намагаючись заощадити на дорозі якомога більше коштовних відпускних днів, годин, хвилин. Вони, зрозуміло, побоюються численних камер фіксації і приймають проти них превентивних, так би мовити, заходи.

Деякі навіть під загрозою позбавлення «прав» знімають або заклеюють номери своїх авто, але таких «розумників» все-таки трохи. Інші сподіваються на підказки «Яндекс. Навігатора», «антирадари», а останнім часом — на мобільні додатки, які гарантують, на думку їх розробників, 100-відсотковий захист чи не від усіх використовуваних у країні радарних комплексів. Але в кінці відпустки сумно підраховують, тримаючи в руках товсту пачку «листів щастя», у скільки обійшлося їм сліпа довіра новітнім розробкам. Таким, наприклад, як дуже популярне нині мобільний додаток-антирадар «Стрілка».


 • Воно, нібито, редупреждает не тільки про «радарних засідках», але і про те, де на шляху відпускника зустрінуться стоп-лінії і «лежачі поліцейські». Ну, чим не ідеальний варіант? Однак не поспішайте викладати за подібні додатки свої гроші.

  У місті толку від них мало. Кількість камер перетворює ваш телефон не помічника, а в генератор негативних емоцій — звуки, які видає програма, попереджаючи про черговий камері, вже через кілька хвилин викликають бажання закрити його. Так, можна зробити тихіше або зовсім вимкнути звук оповіщення, але простіше дотримуватися встановленого швидкісного режиму. Але тоді навіщо витрачати гроші на покупку додатка, яким у своєму населеному пункті будете користуватися вкрай рідко?

  Ах, ви придбали його для далеких поїздок? На жаль, але і на малознайомих заміських трасах користі від нього не дуже багато.

  Чого побоюватися сім'ям, які їдуть до Чорного моря на своєму авто по трасі М4 «Дон»167200
  Фото avtovzglyad.гітрі самі забійні «підстави» ДПС для водіїв-отпускников30996

  Так, софт підказує, де стоять камери, вимірюють середню швидкість і місце розташування інших радарних комплексів. Але от приватні камери, отримали сьогодні катастрофічно масове поширення, програма не визначає, лише приблизно підказуючи, де така «засідка» теоретично може зустрітися.

  І ніяке оновлення бази даних тут не допоможе — приватник переставив камеру на пару кілометрів — і тут же вдруге знецінив вашу покупку. Ні, не можна сказати, що це і йому подібні програми вже зовсім марні, проте розраховувати у далекій поїздці виключно на нього — вельми необачно.

  Інакше кажучи, краще встановити в салоні автомобіля класичний радар-детектор з GPS-модулем, котоорый зі 100-відсотковою точністю попередить про камерах приватників, навіть якщо вони «стріляють» вам у спину. До речі, портал «АвтоВзгляд» напередодні літнього сезону провів великий порівняльний тест «антирадарів», про результати якого можна дізнатися тут.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 280
 • Перегляньте також:

  Найкращі і найгірші дороги в Україні за 2019 рік
  Божевільний 3000-сильний седан Volvo продають за ціною Логана
  Живі фото і подробиці найдешевшого суперкара Ferrari
  Сільський голова Дударкова на Київщині посилав журналістів і катав їх на капоті (відео)
  В Україні знайшли рідкісний спорткар Lotus Omega в напіврозібраному вигляді
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!