В Росії зробили найкрутіший всюдихід у світі | Та4ани

Ірина Пилипчук / 2019-06-10 Ірина Пилипчук

В Росії зробили найкрутіший всюдихід у світі • Автомобілі
 • Прайс-листВ Росії зробили найкрутіший всюдихід в світі Дороги в нашій країні самі знаєте, в якому стані. Ось тому пристрасть росіян до різної позашляхової техніки невичерпна. Кожен рік в Росії з'являються все нові всюдиходи. Як правило, на агрегатах УАЗ і ГАЗ. Новітній з них представила компанія «Трэкол»..
  Максим Гомянин

  Виробник позашляхової техніки з Люберець показав всюдихід «Хаскі» на шинах наднизької тиску. Це величезні колеса розмірності 1600х700635. Їх розробили люберецкие фахівці і запатентували в 2013 році. В основі всюдихода — рама, на якій закріплений утеплений кузов з алюмінію. Шасі оригінальне, власної розробки. Двигун дизельний з турбонаддувом, Hyundai D4BH потужністю 100 л. с. Докладних технічних даних поки немає, але знаючи, що в конструкції самого масового всюдихода «Трэкол», моделі з довгою назвою 39294, широко застосовуються вузли від УАЗ і ГАЗ, припустимо, що і в новій машині розробники використовували деталі і агрегати від UAZ Hunter і ГАЗ «Садко Next».

  Машина призначена для перевезення бригад і вантажів по слабонесущем грунті. Тобто для роботи в тундрі і сильно болотистій місцевості. Ціна новинки починається від 5 450 000 рублів.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 43
 • Перегляньте також:

  Ралі-рейд «Ростов-2019»: КамАЗ зійшов, УАЗ зламався
  Унікальна Волга ГАЗ-24 виробництва Fiat, про яку ніхто не знав
  Працівники супермаркету оригінально покарали героя паркування
  Копію Bugatti Veyron оцінили як новий Porsche 911
  Перші фото унікального королівського кабріолета Toyota
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!