ЄС посилює вимоги до електрокарів | Та4ани

Григорий Янчук / 2019-06-10 Григорий Янчук

ЄС посилює вимоги до електрокарів


1 липня в Євросоюзі вступає в силу закон, що зобов'язує електрокари «шуміти».

Починаючи з 1 липня 2019 року всі електричні транспортні засоби, схвалені для використання на дорогах Європейського Союзу, рухаючись на швидкості до 20 км/год повинні подавати попереджувальні звукові сигнали.

Як зазначено в законі, при наближенні до пішоходів, велосипедистів та інших учасників дорожнього руху електрокари повинні видавати «мікс з білого шуму і тональних звуків» гучністю близько 56 децибел, що можна порівняти з шумом працюючого кондиціонера або електричної зубної щітки.

Нова норма поширюється на всі нові і вже використовуються електричні транспортні засоби. Передбачається, що останні будуть обладнуватися акустичною системою оповіщення AVAS при відвідуванні СТО. В ЄС вважають, що це дозволить скоротити кількість ДТП за участю пішоходів, особливо слабозорих, хоча люди, що використовують навушники, звук від електрокарів не почують.

Якими саме мають бути сигнали, в законі не обмовляється. Право вибору залишається за виробниками. Так електрокари Jaguar видають звуки, що нагадують ревіння космічного корабля, BMW - працює ДВС, а Nissan - реактивний авіалайнер.

Джерело: New Atlas


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 24
Перегляньте також:

Конфісковані гиперкары сина президента підуть з молотка
Оголошено українські ціни на новий Suzuki Jimny 2019
Тест-драйв Renault Captur 1.5 дизель
В Україні недорого продається колекція раритетних елітних авто
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!