Ford Focus і інші вживані авто, які ламаються частіше інших | Та4ани

Марія Гавриленко / 2019-06-10 Марія Гавриленко

Ford Focus і інші вживані авто, які ламаються частіше іншихФото: АвтоВзгляд Якщо ви думаєте, що більше всіх пораються зі своїми машинами власники вітчизняних LADA, то сміємо вас в цьому переконати. Набагато частіше в сервіс звертаються господарі іномарок. Втім, судіть самі.
Мирон Горін

Цікаве дослідження провели фахівці онлайн сервісу Uremont, з'ясувавши, які машини в Росії ламаються швидше за інших.

Проаналізувавши звернення в автосервіси за останні три роки, експерти прийшли до висновку, що найчастіше наші співвітчизники лагодять автомобілі старше десяти років. Приміром, дуже часто потребують ремонту транспортні засоби 2008 року випуску — 11,5—12,2% від загального числа щорічних звернень в технічні центри.

Примітно, але машини роком молодше навпаки — потребують ремонту рідше всього. Показники за минулий рік говорять самі за себе — 3,6% від всіх сервісних робіт.

Самим ломучим автомобілем на вторинному ринку за підсумками 2018 року сервісмени назвали американський Ford Focus. Слідом йде російська LADA Priora, а замикає трійку ненадійних машин японський Mitsubishi Lancer. Четверте і п'яте місця дісталися знову-таки японської Honda Civic і німецького Opel Astra. Власники саме цих «возів» зверталися в техцентры частіше інших.

Серед найбільш «сипких» автомобілів десятирічної давності фахівці виділили LADA Ргіога, Ford Focus і — плачте, любителі корейських машин — KIA Ceed.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 24
Перегляньте також:

Конфісковані гиперкары сина президента підуть з молотка
Оголошено українські ціни на новий Suzuki Jimny 2019
Тест-драйв Renault Captur 1.5 дизель
В Україні недорого продається колекція раритетних елітних авто
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!