Ford Focus і інші вживані авто, які ламаються частіше інших | Та4ани

Марія Гавриленко / 2019-06-10 Марія Гавриленко

Ford Focus і інші вживані авто, які ламаються частіше іншихФото: АвтоВзгляд Якщо ви думаєте, що більше всіх пораються зі своїми машинами власники вітчизняних LADA, то сміємо вас в цьому переконати. Набагато частіше в сервіс звертаються господарі іномарок. Втім, судіть самі.
Мирон Горін

Цікаве дослідження провели фахівці онлайн сервісу Uremont, з'ясувавши, які машини в Росії ламаються швидше за інших.

Проаналізувавши звернення в автосервіси за останні три роки, експерти прийшли до висновку, що найчастіше наші співвітчизники лагодять автомобілі старше десяти років. Приміром, дуже часто потребують ремонту транспортні засоби 2008 року випуску — 11,5—12,2% від загального числа щорічних звернень в технічні центри.

Примітно, але машини роком молодше навпаки — потребують ремонту рідше всього. Показники за минулий рік говорять самі за себе — 3,6% від всіх сервісних робіт.

Самим ломучим автомобілем на вторинному ринку за підсумками 2018 року сервісмени назвали американський Ford Focus. Слідом йде російська LADA Priora, а замикає трійку ненадійних машин японський Mitsubishi Lancer. Четверте і п'яте місця дісталися знову-таки японської Honda Civic і німецького Opel Astra. Власники саме цих «возів» зверталися в техцентры частіше інших.

Серед найбільш «сипких» автомобілів десятирічної давності фахівці виділили LADA Ргіога, Ford Focus і — плачте, любителі корейських машин — KIA Ceed.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 36
Перегляньте також:

Ралі-рейд «Ростов-2019»: КамАЗ зійшов, УАЗ зламався
Унікальна Волга ГАЗ-24 виробництва Fiat, про яку ніхто не знав
Працівники супермаркету оригінально покарали героя паркування
Копію Bugatti Veyron оцінили як новий Porsche 911
Перші фото унікального королівського кабріолета Toyota
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!