Аеротаксі до під'їзду можна буде замовити вже через шість років | Та4ани

Олександр Панасюк / 2019-05-29 Олександр Панасюк

Аеротаксі до під'їзду можна буде замовити вже через шість роківФото: Bosch Як часто жителям великих міст доводиться миритися з незавидною долею стоять у нескінченній сонної «пробці», мріючи про чарівному супермобиле, котрий уміє просто перелетіти затор по повітрю. Між тим, поява повітряних таксі не за горами — це цілком осяжне майбутнє.
Єрмолаєва Світлана

Почнемо з прогнозів. Перші випробувальні примірники аэроизвозчиков заплановано запустити в небо вже в 2020 році в таких просунутих мегаполісах, як Дубай, Лос-Анджелес, Даллас і Сінгапур. Очікується, що ще через два роки цей транспорт допустять до комерційного використання. У 2025-му літаючі таксі будуть управлятися автономно, але при повному контролі з землі. Через п'ять років такий автопарк буде налічувати близько 12 000 примірників. А далі по наростаючій.

Над тим, щоб казку зробити бувальщиною, б'ються багато імениті компанії. Наприклад, фахівці Bosch сьогодні працюють з більшістю розробників повітряних таксі. На даний момент німці створили блок управління з цілим набором датчиків, що визначають висоту і швидкість польоту, прискорення і кут атаки літального апарату. • Причому всі ці пристрої вже багаторазово випробувані на... серійних машинах. Як виявилося, перевірені технології з автобудування в рази дешевше і цілком придатні в авіакосмічній промисловості.

  Варто нагадати, що впритул займаючись розробками для автомобілів, а тепер і «авиамобилей», конструктори не забувають і про мототехніки. Наприкінці минулого року та ж Bosch презентувала технологію, що дозволяє виводити інформацію зі смартфона на штатний екран бортової системи мотоцикла, і навіть керувати деякими функціями телефону клавішами на кермі.

  Дизельні двигуни врятовано — Bosch гарантує это9283
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 21
 • Перегляньте також:

  Стару Ниву перетворили в яскравий кросовер BMW
  Німці назвали найбільш ненадійні б/у авто віком до 11 років
  Скільки грошей можна перевозити в автомобілі
  Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машині
  Виявлено унікальний восьмиколесный всюдихід ЛуАЗ
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!