«Помічник Москви» сильно підставив усіх, хто користується «штрафних» додатком | Та4ани

Костя Павлюк / 2019-05-15 Костя Павлюк

«Помічник Москви» сильно підставив усіх, хто користується «штрафних» додатком • ДАІ
 • Корупція«Помічник Москви» сильно підставив усіх, хто користується «штрафних» додатком Абсолютно всі учасники проектів «Активний громадянин» і «Помічник Москви», хоч раз обменивавших отримані за них бали на сувеніри або інші винагороди, як з'ясовується, «потрапили» на проблеми з податковою службою.
  Максим Строкер

  Днями столичний юрист Іван Їжачків отримав офіційне роз'яснення Міністерства фінансів РФ. З нього випливає, що винагороди любителів штрафувати порушників ПРАВИЛ дорожнього руху за допомогою «Помічника Москви» або голосувати на столичному сайті «Активний громадянин» є доходом і тому оподатковуються.

  АТ «Електронна Москва», який є оператором обох сервісів, з самого початку прописав в договір-оферту з учасниками проекту пункт 8.1:

  «Учасник проекту самостійно несе відповідальність за дотримання законодавства РФ у частині сплати податків і зборів у зв'язку з участю в Проекті та отриманням заохочень».

  Тобто, всі питання з податківцями кожен активний громадянин» або «помічник Москви» повинен вирішувати самостійно. Організатори знали про це нюанс, але заздалегідь «вмили руки» — їм важливіше було підштовхнути громадян масово замінювати собою інспекторів ГИБДД і МАДІ на вулицях міста.

  І не менш масово, — порушувати податкове законодавство, як з'ясовується. Адже більшість з людей, швидше за все, толком і не читали текст «оферти». Але якщо навіть хтось і прочитав пункт 8.1, то навряд чи усвідомив, що він йому загрожує на практиці.


  Між тим, будь-який «помічник Москви», хто хоч раз скористався «Магазином заохочень» і не сплатив податок з цього доходу, тепер має заборгованість за податками й ризикує бути притягненими до відповідальності.

  Подати декларацію без порушення зараз вже не можна, тому що навіть за 2018 рік — термін подачі декларацій вже пройшов. Всіх «активних громадян», хто із задоволенням користувався асортиментом «Магазину заохочень», неминуче оштрафують: по 200 рублів за кожне отримане винагороду, плюс 20% від неутриманого податку.

  Щоб мінімізувати неминучі в майбутньому претензії з боку податкової, громадянам, які вказали при реєстрації свої реальні ПІБ або номер телефону, або використали бали» для оплати паркування своєї машини, — тобто тим, кого легко ідентифікувати — має сенс написати в ВАТ «Електронна Москва» (на пошту e-moskva@e-moskva.ru або рекомендованим листом на 107078, Москва, а/с 185) офіційний запит наступного зразка:

  Тест-драйв Hyundai Tucson з нової АКП: чудова «вісімка»18054
  Постріл на удачу: перший тест-драйв нового KIA ProCeed22261

  — Я є користувачем проекту «Активний громадянин». В період з 2015 по 2018 року я отримував заохочення через Магазин заохочень проекту, у зв'язку з чим у мене виник оподатковуваний дохід. Згідно з пунктом 3 ст. 230 Податкового кодексу РФ прошу АТ «Електронна Москва» видати мені. «Довідку про доходи та суми податку фізичної особи» щодо мене за 2015-2018 року. Довідку прошу направити за адресою такому-то.

  В запиті вказати реальні року участі в проектах, ПІБ та ІПН, роздрукувати і в кінці поставити підпис і дату. Якщо будете відправляти «паперової» поштою— відправляйте оригінал, якщо електронної скан.

  Це потрібно, щоб самостійно і негайно сплатити заборгованість і не збирати недоїмки, які за кілька років можуть досягти значних величин.

  У відповідь від АТ «Електронна Москва» ви, швидше за все, отримаєте маловразумительную відписку, а не довідку. Але її можна буде використовувати для доказування своєї невинності перед податківцями. Або не отримаєте взагалі ніякої відповіді, тому номер поштового відправлення або вихідний е-мейл — збережіть обов'язково.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 25
 • Перегляньте також:

  Стару Ниву перетворили в яскравий кросовер BMW
  Німці назвали найбільш ненадійні б/у авто віком до 11 років
  Скільки грошей можна перевозити в автомобілі
  Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машині
  Виявлено унікальний восьмиколесный всюдихід ЛуАЗ
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!