Linux ’остинг от HostPro


«Помічник Москви» сильно підставив усіх, хто користується «штрафних» додатком | Та4ани

Костя Павлюк / 2019-05-15 Костя Павлюк

«Помічник Москви» сильно підставив усіх, хто користується «штрафних» додатком • ДАІ
 • Корупція«Помічник Москви» сильно підставив усіх, хто користується «штрафних» додатком Абсолютно всі учасники проектів «Активний громадянин» і «Помічник Москви», хоч раз обменивавших отримані за них бали на сувеніри або інші винагороди, як з'ясовується, «потрапили» на проблеми з податковою службою.
  Максим Строкер

  Днями столичний юрист Іван Їжачків отримав офіційне роз'яснення Міністерства фінансів РФ. З нього випливає, що винагороди любителів штрафувати порушників ПРАВИЛ дорожнього руху за допомогою «Помічника Москви» або голосувати на столичному сайті «Активний громадянин» є доходом і тому оподатковуються.

  АТ «Електронна Москва», який є оператором обох сервісів, з самого початку прописав в договір-оферту з учасниками проекту пункт 8.1:

  «Учасник проекту самостійно несе відповідальність за дотримання законодавства РФ у частині сплати податків і зборів у зв'язку з участю в Проекті та отриманням заохочень».

  Тобто, всі питання з податківцями кожен активний громадянин» або «помічник Москви» повинен вирішувати самостійно. Організатори знали про це нюанс, але заздалегідь «вмили руки» — їм важливіше було підштовхнути громадян масово замінювати собою інспекторів ГИБДД і МАДІ на вулицях міста.

  І не менш масово, — порушувати податкове законодавство, як з'ясовується. Адже більшість з людей, швидше за все, толком і не читали текст «оферти». Але якщо навіть хтось і прочитав пункт 8.1, то навряд чи усвідомив, що він йому загрожує на практиці.


  Між тим, будь-який «помічник Москви», хто хоч раз скористався «Магазином заохочень» і не сплатив податок з цього доходу, тепер має заборгованість за податками й ризикує бути притягненими до відповідальності.

  Подати декларацію без порушення зараз вже не можна, тому що навіть за 2018 рік — термін подачі декларацій вже пройшов. Всіх «активних громадян», хто із задоволенням користувався асортиментом «Магазину заохочень», неминуче оштрафують: по 200 рублів за кожне отримане винагороду, плюс 20% від неутриманого податку.

  Щоб мінімізувати неминучі в майбутньому претензії з боку податкової, громадянам, які вказали при реєстрації свої реальні ПІБ або номер телефону, або використали бали» для оплати паркування своєї машини, — тобто тим, кого легко ідентифікувати — має сенс написати в ВАТ «Електронна Москва» (на пошту e-moskva@e-moskva.ru або рекомендованим листом на 107078, Москва, а/с 185) офіційний запит наступного зразка:

  Тест-драйв Hyundai Tucson з нової АКП: чудова «вісімка»18054
  Постріл на удачу: перший тест-драйв нового KIA ProCeed22261

  — Я є користувачем проекту «Активний громадянин». В період з 2015 по 2018 року я отримував заохочення через Магазин заохочень проекту, у зв'язку з чим у мене виник оподатковуваний дохід. Згідно з пунктом 3 ст. 230 Податкового кодексу РФ прошу АТ «Електронна Москва» видати мені. «Довідку про доходи та суми податку фізичної особи» щодо мене за 2015-2018 року. Довідку прошу направити за адресою такому-то.

  В запиті вказати реальні року участі в проектах, ПІБ та ІПН, роздрукувати і в кінці поставити підпис і дату. Якщо будете відправляти «паперової» поштою— відправляйте оригінал, якщо електронної скан.

  Це потрібно, щоб самостійно і негайно сплатити заборгованість і не збирати недоїмки, які за кілька років можуть досягти значних величин.

  У відповідь від АТ «Електронна Москва» ви, швидше за все, отримаєте маловразумительную відписку, а не довідку. Але її можна буде використовувати для доказування своєї невинності перед податківцями. Або не отримаєте взагалі ніякої відповіді, тому номер поштового відправлення або вихідний е-мейл — збережіть обов'язково.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 85
 • Перегляньте також:

  Нове
  Прокатна компанія Hertz оголосила про банкрутство
  Нове
  Група Volkswagen розширить число локалізованих у Росії моделей
  Нове
  Велосипед проти суперкара Lamborghini – незвичайна гонка в Києві
  Нове
  На вулиці Рейтарській обмежать рух транспорту
  Нове
  На вулиці Золотоворітській обмежать рух
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!