або


Porsche 959: можливо найкращий суперкар | Та4ани

Ігор Шевчук / дата додавання: 2016-02-15 Ігор Шевчук

Porsche 959: можливо найкращий суперкарСьогодні всі ми чуємо про нові «суперкари» з великою кількістю кінських сил, екзотичними дизайнами і цінами, які роблять навіть багатих ентузіастів нерішучими. Можливо, не всі погодяться, але більшість із сьогоднішніх суперкарів виглядають як із фантастичного фільму. Їх не хочеться чіпляти на стіну у своїй кімнаті, як то було із машинами 90-х. Вони не мають того духу "крутизни", який приманний автомобілям "старої школи". Ви навряд зможете це зрозуміти, якщо Вам менше 25 років й про жуйки "Турбо" Ви не чули...


Це змусило нас згадати про один з найкрутіших автомобілів, які Порше коли-небудь виготовляв, сумновідомої 959 серії від 1987/88 років. Нам подобається це авто, тому що воно виглядає трохи по-іншому, ніж більшість Порше, але не настільки по іншому, що змусило б сумніватися у тому, що це Porsche. У цьому криється якась прихована родзинка. 

450 кінських сил, привод на всі колеса, твін-турбовий шестициліндровий 2,85-літровий двигун, він мав достатньо потужності і крутного моменту для оптимального прискорення. Від нуля до 60 за 3,9 секунди, здається повільним показником сьогодні, але в кінці 80-х років, це прискорення було нечуваним. 959 був також був оснащений  автоматичним регулюванням підвіски та дорожнього просвіту, космічною аеродинамікою, і система повного приводу, яка могла змінити розподіл крутного моменту між передніми і задніми колесами. 959-ті можуть застосовувати цілих 80% доступної потужності на задні колеса.


Porsche 959 не був схожий на космічний корабель. Й нанашу думку це чудовий вибір для постера на стіну.

 Porsche зробив менше 300 автомобілів цієї серії. Виробництво одного 959-го обходилось компанії у двічі більше, ніж ціна, за яку його продавали. За декілька років після старту продажів, виробництво було припинено.

Переглядів: 644
Перегляньте також:

Забутий і покинутий. Ексклюзивний Porsche, який простояв 42 роки
У гаражі виявили покинутий більше 30 років тому культовий BMW M1
До сліз: раритетний автомобіль вщент згорів через феєрверк
Якою могла б бути Славута
Невідомий універсал Aston Martin Lagonda
Colani Ferrari Testa d'Oro
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!