5 способів чарівного застосування антистеплера в автомобілі | Та4ани

Григорій Васильєв / 2019-05-13 Григорій Васильєв

5 способів чарівного застосування антистеплера в автомобілі • Лайфхак
 • Эксплуатация5 способів чарівного застосування антистеплера в автомобілі Той, хто хоча б раз у житті користувався степлером, напевно замислювався про те, як і чим потім виймати скріпки. Найбільш поширений спосіб, коли навколо немає нічого підходящого, чим би можна було підколупнути «лапку» скріпки, використовувати нігті. І ось тут може статися найстрашніше.
  Ліка Затворна

  Якщо ви дівчина, то від такого варварського способу виймати скріпки з паперових аркушів у вас просто зіпсується манікюр. Якщо чоловік і у вас короткі нігті, то є всі шанси відчути себе спійманим шпигуном, якого катують контррозвідники, засовуючи під нігті голки.

  Щоб уникнути всього цього, людство придумало нехитрий пристрій — антистеплер, який суттєво полегшує життя офісного працівника, бухгалтера, та й взагалі людини, причому пов'язаного не тільки з паперовою роботою. Портал «АвтоВзгляд» розповість про те, де ще можна використовувати антистеплер.

  Тримати це пристрій ми рекомендуємо не тільки на робочому столі, але і, наприклад, в автомобілі, де воно знадобитися відразу для кількох ситуацій.

  По-перше, антистеплером легко розтиснути кільце для ключів від автомобіля чи будинку, щоб додати до нього ще один ключ. По-друге, антистеплер допоможе вгамувати спрагу і знову врятує ваші нігті, коли «ключ» від кришки жерстяної банки з газованою водою не подцепляется пальцем.

  По-третє, антистеплером легко розв'язати вузол на шнурках, розколоти не повністю розкрилася фісташку, відкрити пляшку і, врешті-решт, витягнути невеликий цвях з автокрісла, стіни або голови (потрібне — підкреслити).

  Три звички водія, вбивають шины21999
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 26
 • Перегляньте також:

  Виявлено найбільш неймовірний кабріолет Лада угорського виробництва
  В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах
  Toyota Camry 2020 отримала заводську тюнінгувати версію
  В Україні помітили неймовірний дзеркальний кабріолет Rolls-Royce
  Рідкісний заряджений Mitsubishi Pajero Evo продають за ціною VW Golf
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!