Патрульна поліція отримала нову партію «Трукамів» | Та4ани

Павло Лазарев / 2019-05-13 Павло Лазарев

Патрульна поліція отримала нову партію «Трукамів»


З 13 травня контролювати швидкісний режим патрульні поліцейські будуть з допомогою 100 радари TrueCam.

У розпорядження Патрульної поліції надійшло ще 25 американських лазерних радов TrueCam. Таким чином, з 13 травня швидкісний режим на дорогах України контролюється з допомогою 100 радарів. Розширений список ділянок доріг, на яких з'являться нові пункти контролю швидкості, опублікований на офіційній сторінці Патрульної поліції в Facebook.

У список додані ділянки автошляхів міжнародного значення з підвищеним рівнем аварійності, а також аварійно-небезпечні автодороги в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Херсоні, Дніпропетровську, Чернівцях, Черкасах, Миколаєві, Івано-Франківську, Сєвєродонецьку, Кривому Розі і Запоріжжі. На карту вони нанесені червоним кольором.

Місця контролю швидкості повинні бути обладнані дорожніми знаками, що інформують про фото - та відео фіксації порушень. Крім цього на таких ділянках доріг повинні стояти патрульні автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

 

Розташування «Трукамів»

1

2

3

4

 

Контролювати швидкісний режим з допомогою американських лазерних радарів TruCam і виписувати відповідні штрафи порушникам патрульні почали 16 жовтня минулого року. Як поінформували в Патрульній поліції, за цей період було складено понад 138 тисяч адмінпротоколів за перевищення встановленого швидкісного режиму.

Нагадаємо, що у відповідності зі ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості більш ніж на 20 км/год складає 255 грн., більш ніж на 50 км/год - 510 грн.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 34
Перегляньте також:

Виявлено найбільш неймовірний кабріолет Лада угорського виробництва
В Україні набули чинності штрафи для власників авто на єврономерах
Toyota Camry 2020 отримала заводську тюнінгувати версію
В Україні помітили неймовірний дзеркальний кабріолет Rolls-Royce
Рідкісний заряджений Mitsubishi Pajero Evo продають за ціною VW Golf
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!