Запорізький автозавод пройде процедуру санації | Та4ани

Алина Бирюкова / 2019-04-15 Алина Бирюкова

Запорізький автозавод пройде процедуру санації


Господарський суд прийняв рішення про введення процедури санації в рамках справи про відновлення платоспроможності Зазу.

Процедура санації стане першим кроком на шляху відновлення повноцінного функціонування заводу. Ключовими моментами плану є положення, що передбачають відновлення платоспроможності Запорізького Автомобілебудівного Заводу, збереження інфраструктури та виробничих потужностей, відновлення виробництва автомобілів. Також передбачені заходи щодо поліпшення соціальної сфери заводу, що поряд з відновленням платоспроможності, дозволить зберегти існуючі і створити нові високотехнологічні робочі місця, і здійснювати податкові відрахування до бюджетів різних рівнів. Згідно з рішенням суду на реалізацію плану санації відводиться шість місяців. Про це повідомила прес-служба корпорації УкрАвто.

«Ми вітаємо рішення Господарського суду, який прийняв зважене і раціональне рішення. Завдяки процедурі санації підприємство зможе відновити свою діяльність. Але набагато важливіше те, що Україні, як промислового державі, в процесі санації може вдасться зберегти найважливіший для галузі завод. Багато країн обирають в якості точки зростання саме автомобільну промисловість, і ми сподіваємося, що відродження Запорізького Автомобілебудівного Заводу стане сигналом для держави, яка зверне увагу на галузь і почне створювати умови для інвесторів», - зазначив голова правління ЗАТ «ЗАЗ» Микола Євдокименко.

Наприкінці минулого року відносно Запорізького Автомобілебудівного Заводу було порушено справу про відновлення платоспроможності. Скорочення ринку нових автомобілів і втрата зовнішніх ринків збуту призвело до того, що підприємству довелося законсервувати лінії виробництва легкових автомобілів. Зараз завод іноді випускає автобуси.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"

Переглядів: 45
Перегляньте також:

Стару Ниву перетворили в яскравий кросовер BMW
Німці назвали найбільш ненадійні б/у авто віком до 11 років
Скільки грошей можна перевозити в автомобілі
Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машині
Виявлено унікальний восьмиколесный всюдихід ЛуАЗ
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!