Можна своїми силами відполірувати фари машини | Та4ани

Віка Іванченко / 2019-03-23 Віка Іванченко

Можна своїми силами відполірувати фари машиниФото avatars.mds.yandex.net У всесвітній павутині є безліч рад по відновленню фар, але, на жаль, далеко не всі з них дієві. Ми знайшли кращий спосіб, який дозволить легко і, головне, дешево повернути оптиці своєї «ластівки» первозданний вигляд. Подробиці — в матеріалі порталу «АвтоВзгляд».
Едуард Раскін

Камені і пісок, в'їдаються бруд і дорожні реагенти, висохлі залишки комах — всі ці «радощі» російських доріг, що діють в тандемі, здатні за лічені місяці перетворити нові фари в каламутні і погано висвітлюють дорогу шматки пластику. Тому в Росії пропонують безліч засобів і послуг, що гарантують оптиці колишньої функціонал і привабливий зовнішній вигляд.

Кожна контора, що займається детейлингом або локальним ремонтом, обов'язково запропонує автовласникові відновити світлотехніку. Причина в тому, що це проста і дуже бюджетна операція, а результат видно неозброєним оком. Чи можна досягти аналогічного ефекту своїми силами, не застосовуючи спеціалізоване обладнання?

ДВІ ГОДИНИ УВАГИ

Звичайно, можна! Все необхідне продається на сусідньому будівельному ринку і магазині автозапчастин, хоча сама робота займе кілька годин при тому, що наведення лиску не вимагає спеціальних знань: акуратність, уважність і бажання — ось все, що потрібно для реставрації автомобільної фари.


Фото carmend.ru

Для локального ремонту потрібно шліфувальний круг, шкурка зерно 1500 і 2000, ємність з водою і поліроль. Не намагайтеся відновити пластику зубною пастою, як радять «знавці» з автомобільних форумів! Результат буде посередній, робота ніхто не компенсує, а ціна пасти порівнянна з вартістю поліролі. Адже не обов'язково купувати склади іменитих брендів, можна обійтися і «ваговий» поліроллю для пластику, ціна якої не перевищить сотню рублів за потрібні для роботи 50 грам. Саме таку кількість «хімії» буде достатньо для обробки обох «світильників».

До речі, спеціальна полірувальна машинка дійсно дозволить виконати операцію швидше і якісніше. Але якщо такого обладнання не знайшлося у всьому гаражному кооперативі, то можна скористатися простим шуроповертом, заздалегідь придбавши відповідну насадку, або болгаркою.

Терпіння і труд все перетруть

Перш за все, треба зняти верхній шар — заматировать фари. Для цього скористаємося спершу більш грубою шкіркою, а потім і більш дрібним. «Абразив» слід намочити, щоб отримати більше «ніжний» ефект. Теж стосується і полірувальної пасти: її слід розвести в пропорції один до одного з водою.

5 поширених помилок водіїв при регулюванні фар4655
Фото autoclub.ѕиКак легко і просто вберегти протитуманні фари від каменів і воды11519ИДЕМ ПО КОЛУ

Знявши верхній шар, наносимо хімію на поверхню і починаємо обробку шліфувальною машинкою. Круговими рухами площею з долоню переміщуємо коло по всій площі фари. Ні в якому разі не можна затримуватися на одному місці — пластик може нагрітися від тертя і деформуватися. Також слід пам'ятати, що наше завдання — зняти пошкоджений верхній шар, не наробивши дірок. Тому періодично слід змивати водою залишки пасти і перевіряти результат.

За дві години можна своїми силами і без чиєї-небудь допомоги повернути фарам первинний блиск і працездатність, помітно поліпшивши зовнішній вигляд свого авто. Крім візуального задоволення, водій отримає значний і давно вже забутий рівень освітленості на нічній дорозі, який є обов'язковим елементом безпеки дорожнього руху.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 32
Перегляньте також:

Стару Ниву перетворили в яскравий кросовер BMW
Німці назвали найбільш ненадійні б/у авто віком до 11 років
Скільки грошей можна перевозити в автомобілі
Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машині
Виявлено унікальний восьмиколесный всюдихід ЛуАЗ
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!