Чим краще всього змастити після зими дверні петлі та інші контактні зони машини | Та4ани

Павло Лазарев / 2019-03-23 Павло Лазарев

Чим краще всього змастити після зими дверні петлі та інші контактні зони машини • Прилавок
 • АвтохимияЧем найкраще змастити після зими дверні петлі та інші контактні зони машини Традиційно з приходом весни автовласники починають міжсезонне обслуговування своїх машин. При цьому рідкісна сервісна процедура обходиться без використання мастил і масел. Але от яким препаратів віддати перевагу, особливо якщо мова йде про новинки ринку, розібрався портал «АвтоВзгляд».
  Юхим Розкін

  Очевидний факт — в сегменті автомобільних витратних матеріалів найбільшим попитом користуються такі склади, як технічні мастила і масла. Не дивно, що чи не щороку асортимент цих затребуваних продуктів поповнюється свіжими оригінальними продуктами. Наочним підтвердженням сказаному може служити поява на російському ринку нового покоління технічних спреїв на основі тефлону, розробленого німецькими хіміками.

  Мова, зокрема, йде про високоефективної мастилі PTFE High Performance Lube Spray, що вийшла з надр дослідної лабораторії відомої автохимической фірми Liqui Molу. Новинка універсальна по своєму застосуванню, оскільки спочатку створювалася для обробки найрізноманітніших контактних зон, в яких необхідно застосування мастила, витримує не тільки високий тиск, але і температури. Як відзначають самі розробники, даний препарат ідеально підходить для превентивного обслуговування дверних петель, шарнірів, штанг, поворотних важелів і т. п.


  У ході лабораторних досліджень, проведених у Німеччині, з'ясувалося, що PTFE High Performance Lube Spray відрізняють висока адгезія, дозволяє складу утримуватися тривалий час на вертикальних поверхнях, відмінна водостійкість, чудовий захист від корозії, а також широкий температурний діапазон застосування. До сказаного варто додати, що препарат розрахований як на самостійну, так і професійне застосування, наприклад, в умовах автосервісу.

  А що з трансмісією?

  До речі, в цьому сезоні німці відзначилися не тільки в сегменті технічних мастил. Наприклад, у рамках програми з розширення асортименту трансмісійних масел компанія Liqui Moly також анонсувала оригінальний продукт — нову «трансмиссионку» Vollsynthetisches Hypoid-Getriebel (GL4/5) 75W-90. Він являє собою повністю синтетичне гипоидное масло, що забезпечує роботу агрегатів в жорстких умовах експлуатації, в тому числі і при великих температурних коливаннях. За своїм робочим властивостям ця трансмісійна мастило перевищує найвищі вимоги, що пред'являються автовиробниками до масел даного типу.

  Як ефективно видалити бруд із системи смазки17269
  Як не помилитися з вибором масла для трансмісії автомобиля9584

  Високі експлуатаційні показники Vollsynthetisches Hypoid-Getriebel (GL4/5) 75W-90 досягаються за рахунок того, що в маслі використовуються тільки особливі синтетичні компоненти, що відрізняються стійкістю до старіння. До того ж, до складу цієї «трансмиссионке» входить спеціальний пакет присадок, що забезпечує оптимальне сполучення захисних властивостей і сумісності з матеріалами синхронізаторів. Новинка підходить для самих сучасних механічних і роздавальних коробок і редукторів автомобілів BMW, а також інших виробників.

  Захист для мотора

  Короткі огляд «змащувальних» новинок завершує склад із сегмента НС-синтетичних моторних масел — Top Tec 6300 0W-20. Це спеціальне маловязкое масло, відповідне найвищим вимогам ефективності і зниженню викидів, що пред'являються до сучасних потужним двигунам. Про унікальність даної новинки говорить вже той факт, що вона розроблена під найсучасніші вимоги таких іменитих автомобільних брендів, як Jaguar, Land Rover і Mercedes-Benz.

  Використовувана в Top Tec 6300 0W-20 рецептура, розроблена на основі новітніх технологій синтезу, забезпечує маслу не тільки високі захисні властивості, але і чудові низькотемпературні характеристики. За оцінками експертів, застосування Top Tec 6300 0W-20 гарантує стабільність масляної плівки і надійний захист від зносу навіть при екстремальних навантаженнях.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

  Переглядів: 50
 • Перегляньте також:

  Стару Ниву перетворили в яскравий кросовер BMW
  Німці назвали найбільш ненадійні б/у авто віком до 11 років
  Скільки грошей можна перевозити в автомобілі
  Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машині
  Виявлено унікальний восьмиколесный всюдихід ЛуАЗ
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!