Federal Tire володар безлічі нагород і сертифікатів в шинній індустрії | Та4ани

Павло Лазарев / 2019-03-20 Павло Лазарев

Federal Tire володар безлічі нагород і сертифікатів в шинній індустрії


Компанія Federal Tire була створена в 1954 році на Тайвані, пізніше співпрацювала з Bridgestone Corporation (з 1960 по 1979 рік), потім з Sumitomo Rubber Industries (з 1981 по 2000 рік), новий досвід та вивчені в процесі тонкощі виробництва дали величезний поштовх для подальшого розвитку компанії. А в 2014 році Federal Tire відсвяткувала ювілей — 60 років! Сьогодні Federal Tire це, насамперед, інновації, ультрамодний дизайн і високий рівень якості і яскравий ентузіазм! Це більш, ніж 120 дилерів у більш, ніж 80-ти країнах світу!

Компанія розпочала свій шлях у Тайвані і активно продовжує там розвиватися. Наприклад, у 2014 році почалося будівництво нового заводу в Тайвані — ще один впевнений крок до успіху.

Не дивно, що продукція Federal Tire користується попитом на ринку США, так як вона повністю відповідає високим американським стандартам, адже якість ретельно контролюється на кожному етапі виробничого циклу — саме тому продукт регулярно отримує різні нагороди і сертифікати. Кількість їх зростає з кожним роком! Великий акцент компанія робить на розробку унікальних шин для автоспорту.

Наприклад, у 2018 році спортивна шина Federal Xplora MTS отримала нагороду конкурсу промислового дизайну Red Dot Design — цього разу вразив джерело натхнення — обладунки спартанських воїнів. Вийшов досить агресивний і помітний унікальний дизайн глибокі і широкі канавки V-подібної дренажної системи, які покращують водовідлив і при цьому знижують рівень шуму. Також шина відрізняється високою прохідністю по бездоріжжю і зносостійкістю, всесезонностью і винятковою керованістю і маневреністю — все це досягнуто завдяки унікальному малюнку. А посилені боки шини допомагають уникнути пошкоджень і деформацій. Особлива гумова суміш Federal Xplora MTS містить в складі спеціальні елементи та полімери, що покращує зчіпні властивості шини на мокрій дорозі, сприяють її витривалості і допомагають пережити коливання температур.

Federal Tire приділяє особливу увагу дрифтингу і випускає для нього спеціальні моделі шин.

Серед спортивних і дрифтинговых шин можна виділити 5 основних категорій: «Високошвидкісні шини», «Шини з високими робочими характеристиками», «Кільцеві сликовые шини», «Гравійні ралійних шини», «Спортивні шини, допущені на дороги загального користування».

Однак слід зазначити, що компанія Federal Tire орієнтується не тільки на автоспорт, але, використовуючи розробки та досягнення, перевірені на треках, також займається випуском моделей для доріг загального користування, які славляться високою якістю і чудовими характеристиками. Серед них шини для легкових авто: SS595, FORMOZA AZ01, FORMOZA FD2 і шини для SUV: COURAGIA XUV і COURAGIA F/X.

Компанія може похвалитися постійним і стійким розвитком, впровадженням новітніх технологій в виробництво. Дякую цього випускається унікальна сучасна конкурентоспроможна продукція високої якості. І з упевненістю можна сказати: якщо шини тільки Federal Tire!


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

Переглядів: 45
Перегляньте також:

Стару Ниву перетворили в яскравий кросовер BMW
Німці назвали найбільш ненадійні б/у авто віком до 11 років
Скільки грошей можна перевозити в автомобілі
Три шкідливих звички водія, від яких нівечуться двері в машині
Виявлено унікальний восьмиколесный всюдихід ЛуАЗ
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!