Infiniti покидає Європу. Піде з Росії? | Та4ани

Юрій Таращук / 2019-03-13 Юрій Таращук

Infiniti покидає Європу. Піде з Росії?Фото: Infiniti Прес-служба преміального «ніссановськіє» бренду Infiniti оголосила про серйозні зміни у виробничій структурі. Крім того, марка закриває продажі в Західній Європі, щоб зосередитися на більш великих ринках Китаю та Сполучених Штатів. Торкнуться Росію ці глобальні зміни?
Єрмолаєва Світлана

Японці зупиняють складальні конвеєри для хетчбека Q30 і кросовера QX30 на британському заводі в Сандерленді вже влітку поточного року. А продажі преміуму з Країни висхідного сонця в західноєвропейських країнах завершуватися на початку наступного 2020-го.

Представники бренду помітили, що план реструктуризації ніяк не зачепить інші регіони: наприклад, Східноєвропейський. Крім того, компанія залишає все як і раніше в Азії і на Близькому Сході — ринки з потенціалом, продовжують зростати. Російські споживачі також не помітять ніяких змін.

Причиною такого серйозного шаха стало падіння реалізації в Європі. Так, в минулому році бренд втратив близько половини обсягів збуту (дилерам вдалося передати в руки покупцям близько 6200 автомобілів).

Варто відзначити, що в Росії за минулий рік придбали 4654 автомобіля Infiniti. Правда, і у нас компанія показала негативну динаміку незначні 6%.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 34
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!