Чому російські водії стали відмовлятися від особистих авто на користь таксі | Та4ани

Bалерій Мельниченко / 2019-03-13 Bалерій Мельниченко

Чому російські водії стали відмовлятися від особистих авто на користь таксіФото: techmoran.com Чому і за яких умов російські автовласники готові пересісти з особистого авто на таксі? Де найбільшу популярність отримав каршерінг? І, нарешті, у яких містах автолюбителі найчастіше залишають свої «ластівки» і їдуть на громадському транспорті? На ці запитання відповідають експерти порталу «АвтоВзгляд».
Єрмолаєва Світлана

В результаті цікавого дослідження з'ясувалося, що 78% автолюбителів періодично користуються послугами перевізників. 30% автомобілістів їздять на таксі кілька разів на тиждень, але більшість з них (44%) все ж викликають таксомотор не частіше декількох разів на місяць. До речі, найактивнішими сідоками виявилися москвичі: 45% водіїв з Білокам'яної їздять на таксі щотижня.

Варто відзначити, що 39% респондентів не просто так вибирають таксі в якості альтернативи: вони відповідально спочатку прорахували вигоду такої заміни. Близько 25% учасників опитування цінують автомобілі з шашечками за те, що в дорозі можна займатися своїми справами. А 19% впевнені, що це просто зручно, адже не потрібно піклуватися про пошуках парковки та її оплати.

Між тим, більше 20% автолюбителів в принципі готові пересісти на таксі. Приміром, 37% петербуржців і 32% жителів столиці закинуть особистий транспорт за умови низької вартості поїздок.


Фото: www.yelp.fr

Автомобілісти не гребують і громадським транспортом: 77% періодично їздять на автобусах і електричках. Власники авто з Першопрестольній (84%) і Північної Пальміри (80%) найбільше залежать від метро і тролейбусів.

Каршерінг не так популярний, але все ж його використовують 37% всіх опитаних автомобілістів. Як не дивно, але основними прихильниками цього транспорту виявилися не водії двох столиць, а жителі Далекосхідного федерального округу, зокрема Владивостока, Хабаровська, Чіти, Якутська, Комсомольська-на-Амурі і Петропавловська-Камчатського. Додамо, що цими даними з порталом «АвтоВзгляд» поділилися аналітики сервісу замовлення таксі «Ситимобил». В опитуванні прийняли участь 3000 осіб.

Швидкі гроші: заробити, здаючи машину в оренду в такси2532
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 38
Перегляньте також:

В Україні набув чинності закон про продовження пільг для авто на єврономерах
Народні умільці перетворили Жигулі Porsche Boxster (відео)
Як виглядає найшвидший автомобіль під назвою Характерник
Так виглядає самий занижений автомобіль у світі
Самий божевільний тюнінг Bentley Bentayga для українських доріг
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!